fbpx

Zaczarowany ogród Gucci

Zaczarowany ogród
Kampania Gucci Bloom Profumo di Fiori (fot. materiały partnera)

Esencja tuberozy zmieszana z pączkami jaśminu i kwiatu ylang-ylang, do tego esencja z kłącza irysu. W nowym zapachu Gucci Bloom Profumo di Fiori kwiaty przemówiły pełnym głosem. Co chcą nam przekazać? „Dąż do szczęścia, rozkwitaj!”.

Gucci Bloom Eau de Parfum – pierwszy zapach opracowany całkowicie na podstawie wizji Alessandra Michelego, dyrektora kreatywnego domu mody Gucci, był inspirowany ideą absolutnej autentyczności, wolności bycia tym, kim jesteś naprawdę. Jego nowa odsłona perfum Gucci Bloom Profumo di Fiori jest jeszcze odważniejszą afirmacją indywidualności i radości życia. Pachnie świeżą zielenią oraz kremową tuberozą zmieszaną z młodymi pączkami i absolutem jaśminu wielolistnego.

Klasyczny akord Bloom wzbogacono też kwiatami ylang-ylang, ciepłem sandałowca i nutami drzewnymi.

W wizjonerskiej kampanii reklamowej wystąpiły: reżyserka i aktorka Anjelica Huston, piosenkarka i autorka tekstów Florence Welch (na zdj. u góry), aktorka i modelka Jodie Turner-Smith oraz projektantka Susie Cave.

Charyzmatyczne i czarujące bohaterki wędrują po korytarzach La Scarzuola – surrealistycznego architektonicznego kompleksu wzniesionego wokół starego klasztoru franciszkanów na umbryjskiej wsi. Aż trafiają na studnię życzeń, która spełnia ich marzenia w deszczu kwiatów.

Zaczarowany ogród

Zapach Gucci Bloom Profumo di Fiori jest dostępny w autoryzowanych perfumeriach Sephora i Douglas.