fbpx

Złote pierścionki – jak nosić i czy można je łączyć?

Złote pierścionki - jak nosić i czy można je łączyć?
Fot. materiały partnera

Jeden, dwa, a może cztery? Ile pierścionków powinno znaleźć się na dłoni współczesnej kobiety? Biżuteria projektowana współcześnie nie jest już zarezerwowana wyłącznie dla narzeczonych czy młodych par. Z wyrobów jubilerskich, a w tym także z pierścionków mogą korzystać także singielki. I choć aktualnie nie przywiązujemy dużej wagi do noszenia biżuterii na konkretnych palcach – warto znać zasady umiejscowienia pierścionków.

Do czego pasuje złota biżuteria?

Na samym początku warto zaznaczyć, że kolor biżuterii dobieramy między innymi do karnacji. Jednak z drugiej strony nie da się ukryć, że złote pierścionki są dość uniwersalne i pasują do każdej dłoni, a srebrna biżuteria połączona z bardzo jasną skórą może sprawić wrażenie zbyt jasnej. Natomiast złoto, a szczególnie te żółte wygląda dobrze u wszystkich.

Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę, jest nasz strój. Na szczęście złoto świetnie łączy się z innymi barwami, nie tylko z czernią czy z bielą, lecz także z neonowym różem. Z uwagi na to, nie musimy obawiać się o to, że złoty pierścionek nie będzie pasował nam kolorystycznie. Jeśli jednak planujemy założyć wzorzyste tkaniny, powinniśmy dokładnie przemyśleć całą kompozycję.

Jak nosić biżuterię w modny sposób?

Większość pań do noszenia pierścionków wybiera palce serdeczne oraz środkowe. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest to po prostu najwygodniejsza opcja. A jak nosić tego typu biżuterię w nieco szalony i oryginalny sposób? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakładać pierścionki na każdy palec, jednak należy pamiętać o tym, aby wybierać do tego odpowiednią ozdobę. Na kciuki poleca się proste i delikatne obrączki, a na małe palce minimalistyczne pierścionki.

Złote pierścionki – jak je łączyć?

Odpowiedź w tym przypadku jest prosta – aktualnie moda pozwala nam na tak wiele, że faux pas jest tak naprawdę niemożliwe. Najnowsze trendy zachęcają nas do mieszania kształtów i kolorów dostępnych na rynku niemal bez ograniczeń. Panie, mają więc możliwość noszenia dowolnej liczby pierścionków, jednak muszą pamiętać o zasadzie – byle ze smakiem. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby przepiękny złoty pierścionek z motywem serca połączyć z modelami z cyrkoniami w różnych barwach. W takiej sytuacji wszystko zależy jednak od naszej wyobraźni.

Złote pierścionki - jak nosić i czy można je łączyć?
Fot. materiały partnera

Wiele osób zastanawia się jak nosić pierścionki złote 585 tak, aby dobrze wyglądały np. na jednym palcu. Niezwykle ważne jest to, aby ozdoby tego typu były do siebie mniej więcej dopasowane stylem, a przede wszystkim, aby ich krawędzie w miarę się ze sobą stykały. Niezwykle modne w ostatnim czasie są zestawy pierścionków stworzone właśnie po to, aby nosić je wszystkie na raz, co wygląda niezwykle ciekawie.

Złoty pierścionek wciąż na topie

Kobiety kochają pierścionki i starają się okazywać to na różne sposoby. Coraz więcej pań decyduje się na łączenie tego typu biżuterii, co powoduje, że kobiece dłonie mienią się od błyszczących kamieni. To wszystko dzięki cyrkoniom, to właśnie ten kamień wysadza liczne pierścionki. Co więcej, bez problemu znajdziemy pierścionki złote tanie, które będą zachwycać swoim wyglądem. Przepiękny złoty pierścionek z cyrkonią możemy kupić już za mniej niż 170 złotych.

Dłonie to nasza wizytówka. Nie dziwi więc fakt, że panie są w stanie zrobić naprawdę dużo, aby prezentowały się one jak najlepiej. Jednak regularne dbanie o dłonie, czyli stosowanie kremów i staranny manicure to za mało. Niezwykle ważna jest także biżuteria, którą nosimy.