fbpx

Powitaj kobiecość w sposób wyjątkowy

Powitaj kobiecość w sposób wyjątkowy

Dojrzewanie to wyjątkowy czas zarówno w życiu dziewczynek jak i ich rodziców. Co sprawić, by pierwsza miesiączka kojarzyła się pozytywnie?
Powitaj kobiecość” to kosmetyczka stworzona, aby ułatwić dziewczynkom wejście w ważny etap w ich w życiu. Jej zawartość, poza artykułami higienicznymi i materiałami edukacyjnymi, zawiera kolorowe kobiece prezenty. Powitaj kobiecość” to doskonały pomysł na prezent dla ukochanej córki.

Dojrzewanie to jeden z przełomowych etapów w życiu każdej kobiety. Właśnie wtedy, poza aspektami biologicznymi, kształtuje się samoocena i podejście do własnej cielesności. Aby ułatwić i uprzyjemnić ten trudny czas stworzyliśmy „Powitaj kobiecość” – zestaw dla dziewczynki stającej się kobietą. Wśród zawartości kosmetyczki ważne miejsce zajmują materiały informacje dla młodej damy i jej rodziców. Stworzone przez psychologa i lekarza teksty przybliżą pozornie trudne tematy i pozwolą pozbyć się zbędnego poczucia skrępowania. Obdarowana zestawem dziewczynka poza artykułami higienicznymi znajdzie w zestawie kobiece prezenty – bransoletkę i błyszczyk.

pk-IMG_0163_1

„Powitaj kobiecość” to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich, którzy chcą, aby ich córka weszła w swój najpiękniejszy wiek świadoma, z poczuciem miłości i akceptacji.

Więcej szczegółów o produkcie: www.powitajkobiecosc.pl.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze