1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia

Astrologiczne femmes fatales. Kobieta Baran

123rf.com
20 marca zaczyna się nowy rok astrologiczny i nadchodzi wiosna. Energia odnowy wkracza wraz z odważnym Baranem. Jego ogień nie pozwala już na kompromisy. W tym czasie warto skorzystać z wpływów tego żywiołu i postępować tak, jak czynią to kobiety z ogniem w horoskopie. Jak działa kobieta spod znaku Barana?

Bycie pierwszym znakiem Zodiaku zobowiązuje. Kobieta Baran jest dziewczyną z okładki, liderką, stoi na czele trzech ognistych femmes fatales. Chociaż należy do płci pięknej, jest bardzo bardzo męska. Baran rządzi bowiem Marsem, rozgrzaną do czerwoności planetą działania, agresji oraz seksu. Ten duet zapowiada ogniste transformacje, dlatego pierwsza femme fatale niecierpliwi się, gdy ma do czynienia ze starą tradycyjną strukturą. Opowiada historię o wolności. Za sobą zostawia przeszłość, społeczne ograniczenia, ujawniając ducha walki. Kobieta Baran nie znosi wszelkiej rutyny, potrzebuje niebezpiecznych przygód, zapachu bitwy. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, drzwi, których nie da się otworzyć mocnym kopnięciem. Jest iskrą, która rozpoczyna nowe śmiałe przedsięwzięcia, wprawiając wszystko w ruch i tworząc coś z niczego. Zawsze w blokach startowych. Działa i żyje impulsywnie, z pasją, nieokiełznaną intensywnością. Mistrzowsko odmienia przez przypadki słowo „ja”. Urodzona egoistka, dla której liczy się zaspokajanie żądz. Kochanka? Gorąca, niewyrafinowana, skoncentrowana na własnych doznaniach. Niezastąpiona biorczyni.

Prawdziwie po męsku rusza na podbój świata. Konkurowanie a nawet krwawa rywalizacja działają na nią pobudzająco i motywująco. Zawsze maksymalnie zaangażowana, bezpardonowo pędząca do przodu, by zwyciężyć. Przeszkoda, która stanie jej na drodze, najczęściej zostaje zmieciona z powierzchni ziemi. Jej atutem jest konfrontacyjność. Jest jak taran, ma tendencje do skutecznego przebijania głową muru na wylot. Kobieta Baran jest nieprzewidywalna, w każdym momencie może wybuchnąć niepohamowanym gniewem. Najpierw działa, potem też za bardzo nie myśli. Nigdy nie analizuje i nie cofa się. Nie ma skrupułów, rządzą nią bowiem niskie instynkty. Od ludzi bierze co chce, jej postawa jest skrajnie roszczeniowa. Potrafi traktować innych jak kawałki mięsa. Pościg czy polowanie to jej żywioł. Z dumą wiesza na ścianie swoje trofea zdobyte nie bez przelewu krwi. Tak, jest zwierzęca, dominująca i nie zna litości. Jej najciemniejsza strona mocy? Morderczyni zabijająca w afekcie.

Początek roku astrologicznego to czas sprzyjający nowym planom. Podpowiedź, w którym kierunku najkorzystniej jest zmierzać, możesz uzyskać dzięki astrologii. W układzie planet, jaki był w momencie Twojego urodzenia, widoczna jest droga, którą podążanie przynosi spełnienie. Zapisy na. 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze