1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia
  4. >
  5. Piąty rok numerologiczny - idą zmiany!

Piąty rok numerologiczny - idą zmiany!

123rf.com
123rf.com
Piąty rok numerologiczny to możliwość nowych kontaktów seksualnych, poznawanie nowych ludzi, nowe środowisko zawodowe czy towarzyskie. Czas otwarcia szaleństwa, fajnej energii, bo człowiek jest pewny siebie.

Otwieramy się na nieprzewidywalne, huśtawki nastrojów, zmiany planów, chaos i zamieszanie. Piątka jest taka, że niczego nie możesz być pewnym. To tak dla równowagi dla roku poprzedniego, którym rządziły rutyna i planowanie z ołówkiem w ręku. Piąty rok rozwija, obdarza doświadczaniem, podsuwa coraz to dziwniejsze pomysły, żeby potem móc wybrać, co należy do nas.

To dobry czas na nowe zainteresowania, douczanie się, kształcenie się i kończenie wszelkich spraw związanych z edukacją. Kursy, warsztaty, zdawanie egzaminów. Do głosu dochodzą wielkie aspiracje. Są możliwe zmiany w pracy, może tu nastąpić nieoczekiwany obrót spraw, jeśli ktoś się zasiedział w jednym miejscu, wibracja roku Piątego zmusi go do zmiany. Pojawią się nowe możliwości za sprawą nowych kontaktów. Chociaż może okazać się, że praca nie będzie stała. Ta wibracja uczy nas, że życie na niepewnym gruncie też ma swój urok. Możesz dostać propozycję współpracy przy jakimś nowatorskim projekcie, on się skończy a ty znowu otworzysz się na nieznane. Bo to najlepszy czas na wszelki rozwój, poszukiwanie nowych wartości, świeże powietrze. Umiłowanie wolności! Możemy czuć się jak wolny ptak wypuszczony wreszcie z klatki.

Przychodzi też pora, żeby wydać pieniądze zarobione i zgromadzone w roku Czwartym. Na naukę, przyjemności, no i często na podróże. Zdarza się, że nagle stwierdzamy - mam ochotę wyjechać gdzieś daleko, zmienić klimat, marzę o podróży dookoła świata. Na pewno Piątka nie jest dobra na zaciąganie kredytów, rozpoczynanie długoterminowych zadań, wymagających konsekwencji, cierpliwości i wyrzeczeń. Nastaje bowiem festiwal zmysłów, cieszymy się życiem, rozkoszami ciała, poddajemy doznaniom. Stajemy się magnetyczni, otwarci na seksualne eksperymenty, przyciągamy powabem. Z drugiej zaś strony otwierają się przed nami drzwi do rozwoju duchowego. Mamy wybór. Ciało? Dusza? A może jedno i drugie. Piątka to przecież rozmaitość, umiejętność łączenia przeciwieństw. Czerpmy życie garściami!!!

Jak obliczyć, w którym roku numerologicznym jesteśmy?

Do wibracji urodzenia, którą obliczamy sumując wszystkie cyfry daty urodzenia, sprowadzając je do liczby pierwszej, np.:

29.11.1972 2+9+1+1+1+9+7+2 = 32 = 5 dodajemy wibrację roku: 2012 2+1+2= 5 i otrzymujemy: 5 + 5 = 10 = 1

Rok numerologiczny trwa od połowy września do połowy września kolejnego roku.

Czytaj też:

Pierwszy rok numerologiczny – odważ się być sobą Drugi rok numerologiczny – nie śpiesz się Trzeci rok numerologiczny – czas błyszczenia Czwarty rok numerologiczny - nauka cierpliwości

W czerwcu artykuł o szóstym roku numerologicznym

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze