Trzeci rok numerologiczny – czas błyszczenia

123rf.com

Hossa w miłości, twórczości, w sferze finansów. Czas cudów, miłych niespodzianek, nadarzających się okazji. To fantastyczny rok zwłaszcza dla kobiety, kiedy budzi się żeńska energia.
Trzeci rok numerologiczny to czas otwarcia, dobrego impulsu. W Jedynce dowiedzieliśmy się kim jesteśmy, określiliśmy swoje cele i marzenia, w Dwójce przepracowaliśmy trudne emocje, by poznać kim nie jesteśmy. A wszystko po to, żeby w Trójce zaistnieć naprawdę. W tym magicznym czasie zyskuje się pewność siebie, płynącą z poczucia autentyczności. Bije od nas światło, emanuje pozytywna energia. Otwiera się przestrzeń po to, żeby wreszcie być sobą. Kiedy nie boimy wyrażać siebie w pełni, trzeci rok jest naprawdę dobrym czasem. Przyciągamy obfitość, cuda, przyjemne niespodzianki. Pewne sprawy same się dzieją, znajdują swoje rozwiązanie, przydarzają się fantastyczne okazje. Cyfra trzy to tworzenie, kreatywność. Jeśli podejmiemy to zadanie, efekty są zdumiewające. Realizujemy marzenia, jest pięknie.

Ten rok upływa pod opieką tarotowej Cesarzowej, więc jest doskonałym czasem dla kobiet i wszystkiego co kobiece. Pojawia się w nas naturalne pragnienie, by pięknie wyglądać. Zauważamy, że z jeszcze większą przyjemnością kupujemy sobie ubrania, kosmetyki, poddajemy się masażom i innym zmysłowym doznaniom. Rozkwitamy, cieszymy się seksem, romansami. W Trójce łatwo się zakochać, przeżyć ekscytację w miłości, romantyczną przygodę na krótko bądź rozpocząć taką, która potrwa całe życie. Kobieta czuje się kobietą, uaktywnia kobiecą energię, roztacza ją wokół siebie. W trzecim roku upiększamy nie tylko siebie, ale również otoczenie. Interesują nas dekoracje, decydujemy się na remonty, lubimy przebywać w domu, gotować, czerpiemy radość z macierzyństwa. W tym czasie możemy zdecydować się na urodzenie dziecka. Tak się czują kobiety, które akceptują i lubią swoją kobiecość. To może być jednak problematyczny czas dla kobiet urodzonych w bardziej męskich wibracjach, na przykład 1 lub 4. Typy bardziej zadaniowe, konkretne w trzecim roku mogą poczuć się trochę zagubione. Z kolei szare myszki będą się wstydzić, mogą coś udawać, bo Trójka to także jakość aktorstwa, grania, pozoru, fałszu. Dlatego ten czas warto wykorzystać na zintegrowanie animy, swojego żeńskiego pierwiastka. Rzecz dotyczy też mężczyzn.

Cesarzowa przynosi również przypływ pieniędzy. W jej roku dużo dzieje się w sprawach zawodowych i finansowych, a to za sprawą dobrych kontaktów. Trzy to wibracja komunikacji, współpracy, otwartości na ludzi, dużo informacji do nas dochodzi a my potrafimy je wykorzystać.