Czwarty rok numerologiczny – nauka cierpliwości

123rf.com

Praca, praca, praca. Czwórka daje nam utrwalenie tego, co wykreowaliśmy w roku trzecim. Kontynuujemy, pilnujemy i jeśli wcześniej dobrze wybraliśmy, wreszcie cieszymy się profitami.
Czwarty rok może przynieść nam pieniądze, remonty, budowę domu a na pewno da pracę, obowiązki i naukę cierpliwości. Wszystko to, co związane z trwałością i fundamentami. Dobrze jest w tym czasie szukać pracy, oszczędzać pieniądze, ulepszać to, co dokoła a robić to wytrwale.

Jeśli w pierwszym roku odkryłaś to, co twoje, w drugim wejrzałaś w swoje uczucia z tym związane, a w trzecim wykreowałaś, w czwartym będziesz z tego żyć. Kontynuacja przyniesie ci profity i pożądane efekty. Ten czas uczy nas konsekwencji, trzymania się postanowień, codziennego wysiłku. Poznajemy czym jest materializacja, kalkulacja, logika i życie blisko ziemi. A z drugiej strony możemy wyczuć w sobie niechęć do ryzyka. Czwórka mówi – teraz poruszam się sferze tego, co jest dla mnie bezpieczne i znane.

Utrwalenie może też nastąpić w uczuciach. Prędzej zakochamy się w Jedynce, Dwójce albo Trójce, a w Czwórce ugruntujemy tą relację. Nareszcie zaczniemy być ze sobą, zamieszkamy razem, możemy sformalizować związek. Poznasz smak rutyny, więc jeśli jej nie lubisz, możesz nazwać to, co przeżywasz – nudą. Ten rok daje poczucie niezmienności, niewiele nowego wnosi. Flirty i romanse raczej się nie przydarzają. Również nagłe zerwania, zmiany nie mają miejsca, ponieważ w tym czasie przede wszystkim chcemy, żeby było nam wygodnie.

W Czwórce w ogóle dążymy do tego, żeby wygodnie nam się żyło, wszystko dobrze funkcjonowało – stąd wykańczanie, remontowanie, udoskonalanie mieszkań i domów. W czwartym roku numerologicznym może być problem z pieniędzmi i pracą, jeśli nie wykorzystaliśmy trzech ostatnich lat, jeśli ten czas przebalowaliśmy, nie odkryliśmy co jest naszą drogą. Wówczas przyjdzie nam pracować ciężko, ale za małe pieniądze, albo pracy mieć nie będziemy.

W roku Cesarza nie najlepiej czują się osoby nieciepliwe, o ognistym temperamencie, gustujące w zmianach. Bywają wówczas rozdrażnione. Dobrze będzie dla nich, jeśli czwarty rok numerologiczny wykorzystają do nauki cierpliwości, metodyczności, do docenienia trwałości i przewidywalności.