fbpx

Jakie lubisz lody, taka jesteś

Jakie lubisz lody, taka jesteś
123rf.com

Czekolada, wanilia, truskawka? Ulubiony smak lodów może ujawnić więcej, niż myślisz. Chcesz się przekonać? Możesz wybrać więcej niż jeden smak.
Lody czekoladowe

Jesteś kreatywna, twórcza, żywiołowa. Uwielbiasz być w centrum uwagi i zwykle ogniskujesz ją na sobie, bo masz w sobie czar i wyczucie stylu. Poza tym jest w tobie dużo entuzjazmu, otoczona jesteś ludźmi. W relacji szukasz pasji i intensywnych emocji.

Lody waniliowe

Wanilia zdradza, że w wyborach życiowych opierasz się na intuicji bardziej niż na logice. Lubisz żyć kolorowo, podejmując ryzyko. Wysoko stawiasz sobie poprzeczkę i dążysz do osiągnięcia celów. Jesteś idealistyczna i otwarta. Masz tendencję do budowania trwałych relacji.

Lody truskawkowe

Nieśmiałość i powściągliwość – to cię wyróżnia. Nie jesteś typem dominanta, wolisz zostać za kulisami niż wyjść na scenę. Zanim podejmiesz decyzję, długo się zastanowisz. Jesteś lojalna wobec przyjaciół i rodzinna.


Lody miętowe

Jesteś ambitna i pewna siebie, niesamowicie uparta i często nastawiona do życia sceptycznie. Masz w sobie sporo przekory. Koncentrujesz się bardziej na przyszłości, a nie na tym, co minęło. Jednocześnie jesteś wierna i niezawodna w relacjach.

Lody kawowe

Wyróżnia cie zalotność, lubisz żyć chwilą. Dajesz z siebie wszystko – żyjesz intensywnie, dla ciebie ostra jazda. Możesz mieć trudności z kończeniem starych projektów, bo ciągle chcesz nowego. Szybko się nudzisz, twoja energia jest niespożyta. Zmieniasz partnerów, chyba że znajdzie się ktoś, kto dotrzyma ci kroku.

Lody bakaliowe

Jesteś wyważoną mieszanką wdzięku i praktyczności. Cenisz sobie subtelność w miłości, ale twardo stoisz na ziemi. Lubisz mieć sprawy pozałatwiane, a cele konkretne. Jesteś wrażliwa na krytykę, ale potrafisz być agresywna, jeśli ktoś cię zaatakuje. Wybierasz sobie partnera, który potrafi zarobić na dom i wbić gwóźdź w ścianę.

Lody śmietankowe

Uczciwość, sumienność, oddanie – po tym można cię rozpoznać. Wyróżniasz się wysokimi standardami w określaniu dobra i zła, stoicki z ciebie typ. Nie wydajesz się być bardzo otwarta na innych, ale doskonale wyczuwasz czyjeś intencję. Jesteś bardzo wrażliwa i introwertyczna.

Lody straciatella

Masz wysokie ambicje, jest w tobie pasję życia. Dążysz do sukcesu w karierze. Potrafisz ciężko pracować. Jesteś też hojna i dobrze się czujesz w sytuacjach społecznych – umiesz znaleźć się wśród ludzi i zwracasz na siebie uwagę.