1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Czego mężczyźni szukają w związku?

Czego mężczyźni szukają w związku?

123rf.com
Podczas badań mężczyźni wyznali czego tak naprawdę oczekują od związku z kobietą. Jeśli ich 3 potrzeby zostaną zaspokojone, są w stanie długo i w sposób oddany żyć w relacji.

Okazuje się, że mężczyzna, angażując swoje uczucia, szuka 3 rzeczy; seksu, komfortu i towarzystwa. I to jest dla nich naprawdę dużo. 1. Seks. plasuje się na pierwszym miejscu tej krótkiej listy męskich wymagań. Tak, wiemy, że ta sfera życia jest dla nich ważna. To seks motywuje ich do tego, żeby każdego dnia wstawali z łóżka z nadzieją, że wieczorem do niego wrócą i nie będą w nim sami. Mężczyźni twierdzą, że seks jest dla nich ważniejszy niż jedzenie, a na pewno sprawia im więcej przyjemności. Dlatego tak istotne  jest dla nich dopasowanie seksualne z kobietą, którą kochają.

2. Komfort. Co on oznacza dla mężczyzn, jeśli mówimy o byciu w związku? Mężczyźni pragną, aby kobieta zapewniła im bezpieczną przystań, wygodne miejsce, ciepłą atmosferę, czyli dom, w którym odpoczną od codziennej walki. Bo oni życie postrzegają jako zdobywanie, tym warunkują swoją męskość. Mężczyźni wyznali, że komfortem dla nich jest usiąść z kobietą w spokojnej, bezpiecznej atmosferze z dala od presji zewnętrznego świata. Liczy się dla nich wspierająca obecność kobiety - sama obecność i łagodność wystarczą.

3. Towarzystwo. Mężczyźni lubią aktywność i to, kiedy ktoś podziela ich zainteresowania. Mitem jest, że oni najbardziej lubią spędzać czas z kolegami przy piwie. Ważniejsze jest dla nich, żeby w życiu towarzyszyła im kobieta jako ktoś, kto jest otwarty na przygodę zwaną życiem.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze