1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Letni wyjazd we dwoje

Letni wyjazd we dwoje

123rf.com
Cieszysz się na samą myśl o urlopie we dwoje, bo na co dzień nie macie chwili dla siebie. Co zrobić, aby wyjazd przyniósł radość i relaks a nie stres?

Nastaw się pozytywnie 

Nie stresuj się wakacjami! Pozytywne myślenie otwiera drzwi i oczy na wiele spraw, którymi do tej pory może się nie interesowaliście. Nie myśl – nie dam rady przebiec z nim 10 km, raczej pomyśl – zacznę od krótszych dystansów, ale za kilka tygodni będę godnym partnerem na trasie. A zachwyt w jego oczach – bezcenny!

Może warto jej towarzyszyć w SPA? Powstały już dedykowane zabiegi dla mężczyzn, np.: na bazie tequili; oboje poddacie się cudownej dawce relaksu.

Postaw na luz 

Oczekiwania i przyzwyczajenie – to pierwszy krok do nudy. Podczas urlopu powinna królować spontaniczność! Nic się nie stanie, jeśli on zrobi bałagan w pokoju czy plan wycieczki odbiegnie od wcześniejszych wyobrażeń. Życie jest pełne niespodzianek, które niosą nowe doświadczenia, a tym samym wzbogacają charakter.

Otwórz się na swoją drugą połówkę

Takie nastawienie zagwarantuje zacieśnienie więzi, a uczucie stanie się silniejsze. Aby wakacje były udane, obie strony muszą czuć się komfortowo, dlatego zwracaj uwagę na potrzeby partnera. Jeśli on trenuje do maratonu, a Ty wolisz się opalać – pozwól mu na trening. Będziesz pierwszą osobą, której później zadedykuje „życiówkę”. Jeśli zauważysz, że ona jest zmęczona kolejną wycieczką i zwiedzaniem lokalnych atrakcji -  odpuść. Przecież przyjechaliście odpocząć we dwoje.

Nie denerwuj się

Jeśli dojdzie do nieporozumień, postarajcie się nie reagować emocjonalnie. Szczera rozmowa, może wspólny zabieg w SPA czy kolacja w pięknym otoczeniu - potrafią zdziałać cuda.

Złap chwilę dla siebie

Dajcie sobie prawo do odpoczynku i nabrania dystansu do otaczającego świata. Wybierz się na długi spacer sam na sam ze swoimi myślami. Zatęsknicie za sobą, a po powrocie będziecie mieli mnóstwo nowych tematów i spostrzeżeń, którymi można się podzielić.

Idź na kompromis

Dwójka ludzi to odmienne reakcje, oczekiwania i pomysły na spędzanie wolnego czasu. Aby uniknąć nieporozumień, wieczorem ustalcie plan na kolejny dzień. Zaplanujcie atrakcje tak, by każdy był zadowolony.

 mat. pras. Cottonina Villa & Mineral SPA w Świeradowie-Zdroju

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze