1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda
  4. >
  5. Pedro Pascal został ambasadorem domu mody Chanel

Pedro Pascal został ambasadorem domu mody Chanel

(Fot. serwis prasowy Chanel)
(Fot. serwis prasowy Chanel)
Ta wiadomość z pewnością zelektryzuje wszystkich fanów Pedro Pascala. Charyzmatyczny aktor został ambasadorem Chanel – ogłosił w poniedziałek francuski dom mody. Słowa uznania w kierunku aktora skierował sam Matthieu Blazy, dyrektor kreatywny marki.

„Pedro Pascal nieustannie wymyka się oczekiwaniom, z łatwością żonglując gatunkami i wyznaczając własną artystyczną drogę. Jego charyzma, poczucie humoru oraz umiejętność jednoczenia ludzi sprawiają, że jest naturalnym sprzymierzeńcem marki Chanel” – możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie prasowym.

(Fot. serwis prasowy Chanel) (Fot. serwis prasowy Chanel)

Aktor, któremu sławę przyniosły takie produkcje jak „The Last of Us”, „The Mandalorian”, „Fantastyczna czwórka” czy „Eddington”, już wcześniej flirtował z francuskim domem mody. Pojawił się na październikowym pokazie wiosna-lato 2026, który był debiutem Matthieu Blazy’ego w roli nowego dyrektora kreatywnego Chanel. Wystąpił też ubrany od stóp do głów w Chanel na ostatniej gali Oscarów. Obsadzenie go w roli ambasadora było więc naturalnym ruchem ze strony marki.

Matthieu Blazy wita Pedro Pascala w rodzinie Chanel

Obie strony są podekscytowane rozpoczynającą się współpracą. Aktor nie ukrywa, że nowa wizja Chanel zaproponowana przez Matthieu Blazy’ego jest mu szczególnie bliska.

Uwielbiam wizję Matthieu, którą uważam za silną, elegancką i niezwykle ciepłą: pokazuje mi, jak moglibyśmy współistnieć – w jego świecie jest miejsce dla każdego” – przekazał Pedro Pascal. „Cieszę się i jestem zaszczycony, że mogę do niego dołączyć, i z niecierpliwością czekam, aby zobaczyć, co Matthieu planuje dla przyszłości Chanel. Dom mody ma niezwykłą zdolność do oddawania hołdu swojemu dziedzictwu, pozostając jednocześnie nowoczesnym i aktualnym, i jestem podekscytowany, że mogę być częścią tej rozwijającej się historii”.

Głos zabrał też Matthieu Blazy:

„Pedro jest wspaniałym człowiekiem i niezwykłym aktorem. Jego życzliwość, talent oraz jego wizja świata są zarazem otwarte, jak i inspirujące. Jesteśmy zachwyceni, że możemy powitać go w rodzinie Chanel i cieszę się, że możemy wspólnie rozpocząć tę przygodę” – podsumował Blazy.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE