1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Kiedy taniec jest wstępem do romansu

Kiedy taniec jest wstępem do romansu

123rf.com
Taniec nie tylko zastępuje rozmowę, pozwala spalić około 500 kalorii na godzinę, ale działa jak afrodyzjak umożliwiając bliższe poznanie drugiej osoby.

Na pewno nie raz podczas tańca czułaś gęsią skórkę na plecach czy motyle w brzuchu. Tak jak wykwintna potrawa może trafić do serca wybranka, tak samo taniec może wywołać u drugiej osoby coś więcej niż tylko dobre samopoczucie!

Pewnie podczas tańca wiele razy zastanawiałaś się, po czym poznać, że on jest tobą zainteresowany? Oto kilka wskazówek, żeby sprawdzić, czy pod wspólnym tańcem kryje się coś więcej niż tylko dobra zabawa.

1. Nie opuszcza cię na krok

Chodzi za tobą krok w krok i wodzi wzrokiem przez cały czas. Nie daje możliwości, żebyś wyszła gdzieś sama, bo przecież możesz mieć wtedy szansę na taniec z kimś bardziej interesującym od niego. A gdy już dojdzie do takiej sytuacji, zgrywa zazdrośnika i odwdzięcza się tym samym, np. flirtując z twoją koleżanką.

2. „Odbijany”

Nie pozwala, żebyś miała szansę zatańczyć z kimś innym. Za każdym razem, gdy jesteś proszona do tańca, on po chwili podchodzi, czaruje uśmiechem i subtelnie „odbija". Nic dziwnego, może poczuć się wtedy jak prawdziwy zdobywca.

3. Zachowuje się jak John Travolta

A raczej próbuje nim być. Chce ci zaimponować swoim talentem tanecznym i umiejętnościami na parkiecie. Wszystkiemu towarzyszy oczywiście odpowiednio dobrany strój, amerykański uśmiech i dobra zabawa. Myśli wtedy, że poczujesz się jak w „Dirty Dancing" i na pewno docenisz jego starania.

4. Przeszywające spojrzenie

Czujesz, że podczas wspólnego tańca nie spuszcza z ciebie wzroku. Patrzy jakby przed chwilą wygrał milion i trzyma w ręku czek. Jego oczy wyglądają jakby były posmarowane masełkiem – błyszczą i promienieją, a źrenice są rozszerzone i cztery razy większe. Patrzy dłużej i częściej niż twój przeciętny przyjaciel. Wodzi wzrokiem z góry do dołu tak, jakby chciał zapamiętać każdy fragment twojego ciała. A Ty się peszysz...

5. Subtelny dotyk

Dotyka, muska, głaszcze, przytula, bo przecież każdy tak zachowuje się podczas tańca – trzeba się przecież wczuć i zagrać na parkiecie odpowiednią rolę! Taaa… Tak naprawdę to tylko pretekst do tego, żeby poczuć twoje ciało i mieć z tobą bliższy kontakt. Ty wtedy czujesz ciarki i dziwne uczucie w żołądku. Ach, ta komunikacja niewerbalna

6. Poczucie bezpieczeństwa

Stara się, żebyś w tańcu czuła się przy nim bezpiecznie. Ma mocne i zdecydowane prowadzenie, dominuje, starając się czasem przekazać tobie inicjatywę. Lubi improwizować, wykonując przy tym bardziej skomplikowane figury, aby móc się wykazać i zaprezentować z jak najlepszej strony. W ten sposób chce budować twoje zaufanie.

Jeśli podobne zachowania dostrzegasz u siebie, wszystko na to wskazuje, że taniec to dla niego nie tylko dobra zabawa, ale początek bliższej znajomości. Pamiętaj jedynie o tym, żeby na parkiecie dać mu się wykazać i pozwolić, żeby poczuł się jak prawdziwy tancerz!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze