1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Seks
 4. >
 5. Ślady miłości!

Ślady miłości!

123rf.com
Ślady – pozostałości po kimś albo po czymś. Fizyczne lub psychiczne. Wspomnienie krępujące lub przyjemne.

W połączeniu z seksem nazywam je „śladami miłości”. Szczęśliwie nie są groźne, a wręcz przeciwnie – przypominają sytuacje intymne, w których czuliśmy się... wspaniale!

Oto kilka przykładów, jak zdemaskować osobę, która ma za sobą upojne pościelowe chwile:

 1. Zadrapania. Najczęściej na placach i rękach. Zazwyczaj kończy się na przyjemnym smyraniu, choć niektórzy uwielbiają być drapani mocniej. Ślady na plecach są niezauważalne, te na dłoniach czy przedramieniu mogą budzić podejrzenia oraz serię pytań zatytułowanych „co się stało?”. Żeby uniknąć niepotrzebnych tłumaczeń, warto zakrywać miejsca „kontuzjowane” i nie przesadzać z pozostawianiem tropów.
 2. Malinki. Okropieństwo! Dojrzali ludzie nie powinni praktykować tego typu zabaw, bo to ani miłe, ani ładne. Wsysanie się w czyjąś szyję pozostawmy nastolatkom. Tylko i wyłącznie. Co prawda maliny to przepyszne owoce, ale w tej kwestii mówię im stanowcze NIE. I tej wersji będę się trzymać!
 3. Trudności z chodzeniem. Uff… Po upojnej nocy kobiety miewają problemy z poruszaniem się. A wszystko dzięki ukochanemu, który stanął na wysokości zadania. Jest jednak pocieszenie: niewygoda szybko mija, a przyjemność pozostaje na dłuuugo!
 4. Nieustający uśmiech. Widać, gdy wszystko się układa. Od szczęśliwej osoby bije niesamowita energia, która aż zaraża wszystkich dookoła. W czasach, kiedy tak rzadko się do siebie uśmiechamy, osoba z „bananem” na twarzy od razu budzi podejrzenia.
 5. Siniaki. Na ogół po ugryzieniach. Najczęściej pojawiają się na udach, pośladkach czy piersiach. I nie są znakiem brutalności, ale... rozkoszy!
Istnieje wiele technik na ukrycie śladów. Można zakładać długie koszule albo przypudrować to,co widać. ALE po co? Przecież te „ślady miłości” kierują nasze myśli ku czemuś B-A-J-E-C-Z-N-E-M-U!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze