1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks

Czego pragną kobiety i co muszą zrozumieć faceci

123rf.com
To prawda, że kobiety chcą związku, ale mylą się faceci, jeśli myślą, że za wszelką cenę i na ich zasadach.

Jakiego związku chcą kobiety? Oto wyniki badań, jakie przeprowadził magazyn Psychology Today:

1. Czyny mówią więcej niż słowa.
Kobieta chce nie tyle, by ich partner mówił im, że ją kocha najbardziej na świecie. Chce, żeby jej to okazywał: i wtedy kiedy są razem, i kiedy są z jego czy jej przyjaciółmi. By szanował jej czas pracy, jej przyjaciół i rodzinę. By mówił "my", by przy podejmowaniu decyzji brał pod uwagę jej zdanie.

2. Uczciwość przede wszystkim.
W tym, jak mężczyzna mówi o swojej partnerce przy niej i za jej plecami. W tym co robi, kiedy nie są razem. Ważne jest dla kobiety, by słyszała prawdę, by mogła zaufać swojemu partnerowi. Chodzi tu nawet nie o spokój duszy ile o poczucie, że skoro ja jestem lojalna, to czemu ta druga strona być nie może. Kobieta woli usłyszeć prawdę niż być oszukiwana.

3. Hojność finansowa.
Kobiety lubią mężczyzn, którzy mądrze zarządzają pieniędzmi, bo to znaczy, że umieją o siebie zadbać. Ale jeszcze bardziej lubią, gdy ich partner ma gest, choć nie mylmy tego z szastaniem pieniędzmi. Ale kobiety lubią, gdy ich mężczyzna wyciąga rękę po rachunek w restauracji, gdy kupuje im kwiaty, gdy nie każe napełnić baku ich wspólnego samochodu, bo to oznacza, że dzieli się z nimi tym, co dla niego ma znaczenie.

4. Satysfakcjonujący seks.
Kochajmy się i obdarzajmy miłością romantyczną, ale nie zasypiajmy w łóżku - pokrótce tak można to streścić. Czas włożyć między bajki stereotyp, że kobieta chowa niechęć do seksu za bólem głowy. Kobiety chcą seksu, ale tego udanego, nie opartego na przemocy i bierności ze strony facetów. Więc, panowie, kiedy fantazjujecie o otwartej na seks kochance, zajrzyjcie do własnego łóżka - wasza partnerka już tam na was czeka.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze