1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Czy okłamujesz swojego partnera? - 5 pytań

Czy okłamujesz swojego partnera? - 5 pytań

123rf.com
Wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni i wszyscy odczuwamy. Fakt ten zawsze trzeba mieć na uwadze. W jaki sposób żyć, by cieszyć się szczerością, dobrocią i miłością w związku? W książce „Dalajlama dla par. Jak kochać uważnie” znajdziesz na ten temat ćwiczenia. Przedstawiamy jedno z nich.

Kłamstwo może nam posłużyć do tego, żeby coś osiągnąć w związku, coś wymusić na partnerze. Nieuczciwość nie zapewnia jednak sukcesu na dłuższą metę. Zaufanie można budować w związku jedynie w oparciu o absolutną uczciwość. Chociaż nie zawsze łatwo nam otwarcie i szczerze mówić partnerowi o sobie, wyznać mu bez wstydu, co się myśli i odczuwa, warto to robić. Dlaczego? Wszelkie kłamstwa niszczą pozytywne uczucie partnera do nas.

Pięć pytań dotyczących szczerości w związku

1. Czy okłamujesz czasami swojego partnera? Jeżeli tak, to dlaczego? 2. Czy zdradziłaś swojego partnera? 3. Jakie uczucia wywołują u ciebie kłamstwo i zdrada? 4. Jak szczerzy jesteście wobec siebie nawzajem? 5. Dla jakich tajemnic partnera znalazłabyś zrozumienie?

Więcej przeczytasz w książce „Dalajlama dla par. Jak kochać uważnie”, Wydawnictwo ZWIERCIADŁO. Książka do kupienia w naszej księgarni.
Artykuły – Życzliwe nastawienie do życia i partnera 6 tajemnic dobrego związku

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze