fbpx

Lato: Czas na odświeżenie związku

Kobieta_mezczyzna_jedza_lody
123rf.com

Lato to czas nie tylko dla nowego romansu, ale także na ponowne wywołanie go w związku, który już istnieje i być może wymaga odświeżenia. Zaproś lato do swojej relacji.

1. Zmień coś w swoim wyglądzie. Kup sobie bardziej seksowne ubrania. Lato temu sprzyja: zwiewne sukienki, sandałki, krótkie spodenki – to ubrania, które w pozwalają ciału na pokazanie się. Odwiedź też fryzjera, spraw sobie jakiś nowy zapach, zrób letni makijaż. Zaszalej, a od razu sama poczujesz się lepiej i ten nastrój wniesiesz do związku.

2. Bądź spontaniczna. Zrezygnuj z odhaczania kolejnych punktów ma liście pod tytułem: co mam dzisiaj do zrobienia, wyłącz telefon oraz budzik. Umów się na randkę z własnym partnerem w miejscu, w którym jeszcze nigdy nie byliście. Niczego nie planujcie i nie oczekujcie. Po prostu pozwólcie, żeby wydarzenia same się działy. Postaraj się, żeby podczas wakacji było jak najwięcej takich dni.

3. Spróbujcie czegoś nowego. Wakacje to dobry czas na eksperymenty. Zróbcie coś, o czym marzyliście, a czego jeszcze nie zrobiliście. Wspinaczka skałkowa, wypad na egzotyczną wyspę, gotowanie tajskiego jedzenia, kurs salsy, skok ze spadochronem, noc spędzona na tarasie?

4. Zakosztujcie lenistwa. Latem bywają deszczowe dni, które można wykorzystać na słodkie lenistwo oraz życie miłosne w łóżku. Spędźcie w sypialni cały dzień, kiedy za oknem leje deszcz. Seks, czytanie książek i czasopism, jedzenie pizzy, przytulanie, słuchanie muzyki, znowu seks…

5. Bawcie się! Wyobraźcie sobie, że jesteście dziećmi. Włóżcie rolki, idźcie do fast foodu, kręgielni, wejdźcie do miejskiej fontanny, zjedźcie kilka lodów. Szukajcie zabawy i śmiejcie się jak najwięcej.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze