fbpx

„Kuchnia bez pszenicy. 150 przepisów, które pomogą pozbyć się pszennego brzucha i wyzdrowieć”

Kuchnia bez pszenicy. 150 przepisów, które pomogą pozbyć się pszennego brzucha i wyzdrowieć

Recenzja książki „Kuchnia bez pszenicy. 150 przepisów , które pomogą pozbyć się pszennego brzucha i wyzdrowieć” dr. William’a Davis’a.

Po ogromnym sukcesie książki „Dieta bez pszenicy. Jak pozbyć się pszennego brzucha i być zdrowym”, dr. William Davis podarował czytelnikom zbiór sprawdzonych przepisów na bezglutenowe potrawy.

„Kuchnia bez pszenicy. 150 przepisów, które pomogą pozbyć się pszennego brzucha i wyzdrowieć” zawiera pomysły na smaczne śniadania, syte obiady, apetyczne przekąski i bez pszenne słodkości, które nie tylko są pyszne, ale przede wszystkim są zdrowe.

Dr. Davis zawarł w książce niezbędne informacje dotyczące organizacji kuchni, modyfikacji lodówki oraz podejścia do zakupów, które po wyeliminowaniu z diety pszenicy będą wyglądały zupełnie inaczej. Warto zaznaczyć, że inaczej nie znaczy gorzej. Przechodząc na dietę bez pszenną nie musimy rezygnować ze swoich ulubionych dań – wystarczy, że zamienimy szkodliwe zboże na produkty sprzyjające naszemu zdrowiu. Podejmujecie wyzwanie?

 

150 przepisów
Tytu
ł
: Kuchnia bez pszenicy

Podtytuł : 150 przepisów, które pomogą pozbyć się pszennego brzucha i wyzdrowieć

Wydawnictwo: Bukowy Las

Indeks: 13608910

Ilość stron: 464

Data premiery: 09/10/13

 

Autor: Milena Fringee