1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Sukces nosi szpilki - Klinika Moreno oficjalnie otwarta

Sukces nosi szpilki - Klinika Moreno oficjalnie otwarta

Zobacz galerię 6 zdjęć
16 listopada odbyło się oficjalnie otwarcie Kliniki Moreno, nowoczesnej kliniki ortodoncji, implantologii i medycyny estetycznej, która wyróżnia się holistycznym podejściem do stomatologii.

Klinika powstała z pasji celem przywracania pacjentom uśmiechu i zapewnienia najwyższego poziomu usług stomatologicznych, ortodontycznych, implantologicznych oraz  z zakresu medycyny estetycznej, w oparciu o najnowocześniejsze technologie używanych materiałów i urządzeń medycznych.

Wielkie otwarcie

Oficjalne otwarcie kliniki poprowadzili Conrado Moreno i  właścicielka Kliniki Moreno – Dr Katarzyna Moreno, lekarz z ponad 10-letnim doświadczeniem w nowoczesnej ortodoncji. „Stawiamy na najlepszą technologię od najlepszych dostawców-American Orthodontics, Biotec Italia, Amadar,, Seysso, Neauvia i wielu innych. Posiadamy najnowocześniejsze narzędzia w zakresie protetyki, laseroterapii, wybielania zębów czy medycyny estetycznej”-  powiedziała dr Katarzyna Moreno.

Otwarcie dopełniła obecność cenionych specjalistów z zakresu stomatologii, periodontologii oraz chirurgii stomatologicznej – Dr Moniki A.Kubackiej oraz Dr Pawła Baranowicza. Nie zabrakło również partnerów kliniki, którzy razem ze specjalistami prezentowali najnowsze technologie w 5 nowoczesnych gabinetach.  Dr Katarzyna Moreno pokreśliła  również dbałość o komfort pacjenta – Klinika Moreno to miejsce, w którym od progu łamie się stereotyp strasznego stomatologa. Myślę, że nikt po wyjściu z tego miejsca nie będzie miał już dreszczy na myśl o fotelu dentystycznym. Dodatkowo, przestrzeń w której się znajdujemy sprzyja wizytom rodzinnym. Pokój zabaw dla najmłodszych to miejsce, w  którym mój syn czuje się świetnie i grymasi, gdy czas już wyjść do domu. To właśnie najlepsza rekomendacja przyjaznej kliniki stomatologicznej!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze