1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. NIVEA prezentuje nową linię Q10 POWER!

NIVEA prezentuje nową linię Q10 POWER!

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
26 września NIVEA przedstawiła przełomową linię przeciwzmarszczkową Q10 POWER, z niezwykle skutecznym koenzymem Q10 oraz dziesięciokrotnie większą ilością kreatyny. To nowa superskuteczna pielęgnacja i walka ze zmarszczkami skóry twarzy od NIVEA.

Spotkania poprowadzili: Katarzyna Bogucka, PR Manager NIVEA, Piotr Jurek, Brand Manager NIVEA oraz dr Magdalena Łuczkowska, dermatolog i ekspert NIVEA. Podczas spotkania przedstawiono najważniejsze informacje na temat działania kreatyny w organizmie oraz zaprezentowano nowość.

„To zupełnie nowa formuła, stworzona od podstaw z największą dawką kreatyny jaką do tej pory zastosowaliśmy”, mówił Piotr Jurek, Brand Manager NIVEA. „Odpowiedzieliśmy na najważniejsze problemy Polek: zmarszczki i linie mimiczne, utratę jędrności oraz zmęczoną skórę twarzy”.

W skład kompleksowej linii NIVEA Q10 POWER wchodzą: serum do twarzy Perły Młodości, odżywczy krem na dzień, regenerujący krem na noc, krem do cery mieszanej na dzień, krem do cery wrażliwej na dzień i na noc oraz krem pod oczy.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze