1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Anna Dereszowska i Maciej Jachowski zapraszają na 48 Hour Film Project Warsaw

Prezentujemy krótkie spoty, w których Anna Dereszowska oraz Maciej Jachowski zachęcają do wzięcia udziału w projekcie.

A dlaczego warto wziąć udział w 48 HFP Warsaw?

Przede wszystkim jury składające się z trzech świetnych polskich filmowców: montażysty Jarka Barzana, reżysera Xawerego Żuławskiego i operatora Arkadiusza Tomiaka.

Drugim plusem są projekcje nakręconych filmów: każda ekipa może zaprosić rodzinę  oraz znajomych na pokazy swojego filmu do najlepszych i najmodniejszych warszawskich klubokawiarni: Nowy Wspaniały Świat, Dobranocka, Powiększenie, 1500m2 do wynajęcia, MiTo art.books.café oraz Solca. Podczas projekcji odbędzie się plebiscyt publiczności. Podczas uroczystej imprezy, zamykającej filmowy tydzień w należącej do Narodowego Instytutu Audiowizualnego Ślusarni, zostaną ogłoszone werdykty – i jury i publiczności.

Na uczestników czekają wspaniałe nagrody. Najlepszy film pojedzie na festiwal Filmapalooza (oficjalny 48HFP Awards Weekend) gdzie ma szansę walczyć o jedno z jedenastu miejsc na Festiwal w Filmowy Cannes, nagrodę pieniężną, rozdane zostaną statuetki, Movie Magic Screenwriter Software 6 i wiele innych.

[embed]http://vimeo.com/27861828[/embed]

48 HFP Warsaw stało się częścią projektu Narodowego Instytutu Audiowizualnego Kultura 2.0

48 HOUR FILM PROJECT jest to pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Znana na całym świecie (w 2010 eoku w 80 miastach, wzięło w niej udział ok. 40 000 filmowców) budzi coraz większe zainteresowanie i u nas.  Bardzo słusznie- wygrana jest przecież niemała, a cały festiwal jest bardzo energicznie i przyszłościowo zorganizowany. Młode Stowarzyszenie Warszawska Przestrzeń Filmowa we współpracy z Fundacją Grifita dokładają wszelkich starań aby 48 HFP Warsaw był jak najbardziej interesujący i z fajerwerkiem na stałe wszedł do kalendarza polskich wydarzeń kulturalnych.

[embed]http://vimeo.com/28081850[/embed]

Po szczegóły zapraszamy na stronę gdzie można znaleźć szczegółowe informacje i zarejestrować się na Festiwal oraz fanpage na facebooku: .

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze