1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Ślepnąc od świateł

Ślepnąc od świateł

fot. materiały prasowe

Warszawa nigdy nie była pokazana w taki sposób jak w tym serialu. Hipnotyzująca, piękna i odrzucająca jednocześnie. Najbardziej wyczekiwany serial tego roku autorstwa Jakuba Żulczyka możemy oglądać od 27 października!

Kuba (debiutujący Kamil Nożyński) to znany warszawski diler. Jest perfekcjonistą i outsiderem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą – włącznie ze swoim dokładnie przemyślanym i zaplanowanym wizerunkiem. Jest jak nocne zwierze, które wyrusza na łowy gdy zapada zmrok. Jest zagadką dla otoczenia – to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, drogie ubrania, dobry samochód. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu. Jego klientami są politycy, celebryci, zamożne panie domu, gwiazdy hip-hopu, hipsterzy. Mężczyzna obraca się w gronie lokalnych gangsterów dowodzonych przez Stryja (Janusz Chabior), który – tak jak i on – ma tego samego szefa, Jacka (Robert Więckiewicz). Jedyną bliską mu osobą jest przyjaciółka Pazina (Marta Malikowska).

Kuba jest zmęczony swoim życiem - chciałby od niego uciec, wyjechać gdzieś daleko - kupuje więc dwa bilety w jedną stronę. Wylot za tydzień, do Argentyny. Ma tylko 7 dni aby pozałatwiać swoje sprawy.  W tym samym momencie z więzienia, po kilkuletnim wyroku, wychodzi Dario (Jan Frycz), gangster starej daty. Nieoczekiwanie ich losy przetną się, co doprowadzi do konfrontacji Kuby z jego dotychczasowym życiem i decyzjami - tymi, które podjął i które jeszcze przed nim. Czy Kuba podejmie walkę z własnymi demonami?

Ten serial to wydarzenie na polskim rynku filmowo-serialowym. Zachwyca zarówno wizualnie jak i muzycznie. Warszawa jest niezaprzeczalnie głównym bohaterem tego serialu. Widziana nocą, mroczna, przepełniona głośną muzyką , odrzucająca i piękna jednocześnie i kreski warte miliony złotych monet, za które potem można jechać do Buenos Aires…

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze