1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Puma i The Weekend ponownie oddają hołd Streetwearowi z lat 90.

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Globalna marka PUMA i Abel Resfaye a.k.a The Weeknd wypuszczają drugi drop kolekcji PUMA x XO na AW 2018. Kontynuując motyw “Homage to the Archive” klasyczne modele zyskały nowy, niepowtarzalny styl.

Podstawą kolekcji są nowe kolory oraz styl nawiązujący do streetwear’u lat 90. Z zamiłowania do łączenia różnych wpływów oraz tworzenia czegoś własnego, kolekcja pełna jest pasji, oryginalnych struktur i linii.

Kolejny drop zawiera model PUMA x XO Terrains w zupełnie nowej kolorystyce- Pebble. Delikatna, zamszowa cholewka połączona z mocną, ząbkowaną podeszwą to świeże spojrzenie na retro sylwetkę z lat 90.

Kolekcja wiernie oddaje hołd streetwear’owi z lat 90. Zarówno na odzieży, jak i akcesoriach możemy znaleźć wiele różnych wersji grafiki PUMA x XO. Welur, podniszczony dżins- The Weeknd wie jak sprawić by Twoją kurtkę zauważył każdy. Globalne logo PUMA x XO znajduje się na lewej piersi oraz plecach, podczas gdy mniejszy logotyp znajdziemy na rękawach. Homage to the Archive Tracktop oraz Trackpants to klasyka lat 90. w zupełnie nowym ujęciu.

Kolekcja PUMA x XO po raz pierwszy pojawiła się w 2017 roku i została wyprzedana w sklepach na całym świecie. Znany ze swojego odważnego stylu, The Weeknd przełamał klasyczne streetwear’owe sylwetki dodając od siebie spersonalizowane elementy, które możemy nosić na co dzień.   Polujcie na drugi drop kolekcji już 13 grudnia w salonach PUMA, na PUMA.com oraz w wyselekcjonowanych salonach sneakersowych.

#PUMAXO

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze