1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Oto oficjalny zwiastun "Stranger Things 3"

Mało który serial doczekał się takiej popularności, jak Stranger Things emitowany na platformie Netflix. Po ostatnim sezonie fani nie mogli doczekać się nowych odcinków, które oficjalnie ukażą się 4 lipca. Ok, musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ale po obejrzeniu ostatniego trailera - wiemy, że warto!

Ponad rok po premierze drugiego sezony, hit braci Dufferów powraca. 4 lipca na Netflixie zobaczymy dalsze przygody naszych ukochanych bohaterów: Jedenastki, Mike'a, Dustina i Lucasa, którzy... zdążyli już nieco podrosnąć. Nastoletni już przyjaciele jak zwykle będą musieli zmierzyć się z tajemniczymi wydarzeniami osadzonymi kilka miesięcy po wydarzeniach z drugiego sezonu.

Zwiastun kolejnego sezonu uwielbianego na całym świecie serialu zaczyna się, jak zwykle dość niewinnie - niespodzianką przygotowaną przez przyjaciół Dustinowi z okazji jego powrotu do domu, ale dobrze wiemy, że przyziemne problemy w tym serialu to kompletna błahostka.

Dalsza część trailera jest jednak zdecydowanie bardziej mroczna i ewidentnie widać, że nastolatków jak zwykle czeka mnóstwo zagadek do rozwiązania i niebezpieczeństw.

Cały sezon dostępny będzie od 4 lipca na Netfliksie, a my zachęcamy was do obejrzenia krótkiej zapowiedzi "Stranger Things". Jesteście gotowi?

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze