1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Beyonce wydała nowy album bez zapowiedzi!

Beyonce wydała nowy album bez zapowiedzi!

Beyonce słynie już z takich posunięć. Poprzedni jej album pojawił się w sieci również bez zapowiedzi, a dziś możemy już posłuchać najnowszy krążek: „Homecoming: The Live Album”!

Beyonce słynie już z takich posunięć. Poprzedni jej album pojawił się w sieci również bez zapowiedzi i najwidoczniej właśnie taka taktyka przypadła piosenkarce do gustu. Dziś w serwisach streamingowych ukazał się jej najnowszy, długo wyczekiwany krążek zatytułowany "Homecoming: The Live Album". Szykujcie się na naprawdę mocne przeżycia muzyczne!

Nowy album gwiazdy popu to aż 40 piosenek wykonywanych na żywo, które nawiązują do jej zeszłorocznego występu na festiwalu Coachella. Choć tegoroczny festiwal odbywa się bez jej udziału - Bey nie pozwala o sobie zapomnieć. A przede wszystkim nie pozwala przebić swojego show, które w 2018 roku rzuciły publiczność na kolana. Występ ten uznaje się za najlepszy koncert, jaki kiedykolwiek miał miejsce na kalifornijskiej scenie.

Nowe kawałki Beyonce są już dostępne na platformach streamingowych, dodatkowo dziś premierę ma film dokumentalny o piosenkarce, który oglądać będziemy mogli na Netfliksie. Czekają nas bardzo intensywne Święta!

Album można odsłuchać tutaj:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze