1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Netflix rusza z nowym talent show. Rapowych talentów będą szukać Sokół, Dziarma i Bedoes 2115

Netflix rusza z nowym talent show. Rapowych talentów będą szukać Sokół, Dziarma i Bedoes 2115

Sokół, Dziarma i Bedoes 2115 (Fot. Łukasz Ziętek/materiały prasowe)
Sokół, Dziarma i Bedoes 2115 (Fot. Łukasz Ziętek/materiały prasowe)
Trwają castingi do nowego talent show Netflixa „Nowe Rozdanie: Rhythm + Flow Polska”. W jury zasiądą Sokół, Bedoes 2115 i Dziarma, którzy szukają nowych rapowych talentów.

Bedoes 2115, Dziarma i Sokół jurorami nowego talent show Netflixa

„Nowe Rozdanie: Rhythym + Flow Polska” to polska edycja programu „Rhythm + Flow”, który podbił serca widzów w Stanach Zjednoczonych, a także został entuzjastycznie przyjęty we Francji i Włoszech.

To muzyczne talent show prowadzone przez czołówkę artystów z branży, którzy szukają nowych rapowych talentów. Uczestnicy z całego kraju udowadniają zaś, że mają wszystko, co potrzebne, aby zdobyć główną nagrodę pieniężną oraz tytuł najnowszej gwiazdy rapu.

W Polsce w jury zasiądą znani i lubiani: Bedoes 2115, raper, który jako jedyny Polak znalazł się na liście 100 najpopularniejszych artystów na Spotify na świecie; Dziarma, która nie stroni od ciętych komentarzy i czujnych narracji, a w rapowej konwencji mówi o tym, jak świat znany z wersów jej kolegów wygląda z drugiej strony; no i oczywiście jeden z filarów polskiej sceny rapowej, czyli Wojtek Sokół, który działa na niej już od ponad 25 lat (najpierw współtworzył ZIP Skład, potem był częścią grupy WWO, a teraz nagrywa solo). W sumie jego projekty przyniosły mu 36 platynowych i 12 złotych płyt.

Czytaj także: Reality shows o miłości z Netflixa to guilty pleasure Polek. Dlaczego uwielbiamy je oglądać?

Kogo szukają jurorzy?

Jurorzy uchylili rąbka tajemnicy na temat tego, na co będą zwracać uwagę podczas castingów.

Dla Bedoesa 2115 najważniejsza jest prawdziwość. – Szukam osoby, która ma w oczach prawdę i jest szczera w tym co robi. Cała reszta przyjdzie sama – mówi.

Dziarma zaś szuka w programie osób charyzmatycznych, które przetrą nowe ścieżki: będą tworzyć oryginalne utwory oraz zaskakiwać widzów i słuchaczy. – Szukam kogoś, kto będzie odporny na krytykę i stres. Chciałabym, żeby do programu zgłosiło się jak najwięcej kobiet, ponieważ wciąż brakuje ich na polskiej scenie rapu – dodaje raperka.

Natomiast Sokół chciałaby znaleźć kogoś, kto wyróżni się na tle masy bardzo podobnych, zlewających się artystów rapowych. – Szukam autentyczności, charyzmy i tego czegoś, co trudno nazwać, ale łatwo poczuć – wyznaje.

Czytaj także: 9 nowych polskich produkcji trafi na Netflixa jeszcze w tym roku. Platforma zdradziła szczegóły

„Nowe Rozdanie: Rhythym + Flow Polska” – zgłoszenie, data premiery, produkcja

Jeśli macie w swoim kręgu osobę, która pasuje do kryteriów jurorów (albo sami nią jesteście), koniecznie zachęćcie ją do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie obowiązkowe pytania, a następnie oczekiwać informacji zwrotnej od redakcji.

Data talent show „Nowe Rozdanie: Rhythym + Flow Polska” nie jest jeszcze znana, ale mamy nadzieję, że poznamy ją niebawem.

Program zrealizuje FremantleMedia. Producentką jest Julita Brutus, producentem liniowym Mikołaj Pazio, a producentem wykonawczym – Piotr Radzymiński.

Źródło: materiały prasowe Netflix

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze