1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Premiera teledysku do nowego singla Edyty Bartosiewicz

"Witaj w moim świecie" - taki tytuł nosi pierwszy od 9 lat singiel Edyty Bartosiewicz.

Artystka powraca z nową piosenką napisaną na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu "Kubuś i przyjaciele". "Witaj w moim świecie" to pierwsza piosenka z filmu Disneya napisana przez polskiego artystę.
 
Edyta Bartosiewicz (ur. 11 stycznia 1965 r. w Warszawie) jest kompozytorką, autorką tekstów, aranżerką i producentką większości swoich utworów. Jej albumy sprzedały się w łącznym nakładzie około miliona egzemplarzy. Aż 9 singli dotarło do pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego. Jest laureatką między innymi 5 Fryderyków i Paszportu Polityki, wybrana Osobowością Dziesięciolecia przez magazyn "Tylko Rock".

 

"Kubuś i przyjaciele", nowa animacja studia Disneya, trafi do kin w całej Polsce już 29 lipca 2011. Swoim urokiem, humorem i stylem opowiadania film nawiązuje do pierwszych animowanych opowiastek o Kubusiu zrealizowanych w studiu Disneya w latach 60. i 70. ubiegłego wieku i jest oparty na historyjkach z książek A. A. Milne. Obraz wyreżyserowali Stephen J. Anderson i Don Hall. Zespołem scenarzystów dowodził Burny Mattison, legenda Disneya i jeden z współtwórców animacji "Kubuś i rozbrykany Tygrys" z 1974 roku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze