1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Mars w Wodniku - byt osobny

Mars w Wodniku - byt osobny

123rf
123rf
Niekonwencjonalny, buntowniczy, kontrowersyjny. Kocha wolność i własne ścieżki. Jest koleżeński, inteligentny. Uśmiechnięty, ale chłodny. To nie jest mężczyzna przytulanka, za to pełen fantazji seksualnych.

Mars w Wodniku oznacza dużo, dużo niezależności. Wyjątkowość, oryginalność, przekorę. Także pociąg do pracy z ludźmi, zwłaszcza z grupami, gdy ty stoisz na ich czele. Nie chodzi ci jednak o sprawowanie władzy, bo raczej jesteś demokratyczna. Liczy się kontakt z osobami o podobnych przekonaniach i ideałach. Bliskie ciepłe relacje to nie jest to, za czym skrycie tęsknisz.

Czego pragniesz? Faceta nieokiełznanego, szalonego, który zaimponuje ci tym, że jest inny niż wszyscy. Odważnego i pełnego osobistej mocy. Twój ideał jest jak podmuch wiatru. Stracisz serce dla kogoś w typie nieustraszonego himalaisty, ratownika GOPR-u, podróżnika, dla którego świat nie ma granic, kierowcy rajdowego. Co poza tym? Dobrze, jak będzie towarzyski, pogodny, będzie bardziej twoim kumplem niż kochankiem. A potem przyjacielem.

Rozpalać was będą gorące pasje i idee oraz podejmowanie wspólnego ryzyka. Twój wymarzony mężczyzna obowiązkowo powinien tryskać intelektem i pomysłami. Być liberalnym myślicielem, który preferuje twórcze rozwiązania. Może przy tym być nieco niecierpliwy i niezbyt wytrwały, za to przedsiębiorczy i lubiący nowoczesne technologie. O nie, ty nie lubisz staromodnych klimatów i rutyny. On ma cię zaskakiwać i mieć unikalny pogląd na świat. Ma być pewny siebie i dumny z tego, że jest odmieńcem. Ma wprost nienawidzić słów: normalny, modny, popularny. Kwiatki, czekoladki, kolacja i kino - jeśli ktoś będzie chciał cię poderwać takimi trywialnymi sposobami, lepiej będzie dla niego, żeby zniknął. Ty fantazjujesz o mężczyźnie, który zabierze cię na niespodziewaną wycieczkę do indyjskiej wioski albo do centrum badań lotów kosmicznych. Docenisz nie tylko inwencję i samowolę takiego delikwenta, ale też spryt i dochodzenie do mety swoimi sposobami. Potrzebujesz mężczyzny, który koniecznie będzie chciał zmieniać świat i coś reformować. Wskazane jest, żeby  w tych kwestiach miał upór i niesłychaną przebojowość. W związku potrzebujesz dla siebie mnóstwo przestrzeni. Tylko w poczuciu wolności oddychasz pełną piersią, więc dobrze ci będzie z mężczyzną, który będzie cieszył się wewnętrzną wolnością i tobie ofiaruje wolność. Rozdrażni cię sentymentalizm i przywiązanie do tradycji. Możesz obejść się bez codziennych czułości i wyjadania sobie z dzióbków. Mężczyzna z twoich snów nie musi być mistrzem w przytulaniu i całowaniu w uszko. Nie przeszkadzał ci będzie nawet jego emocjonalny chłód.

Jako Mars w Wodniku nie masz dobrej reputacji w temacie seksu. Podobno nie jesteś ciepła w łóżku. Niezbyt dobrze mówią też o twoim popędzie seksualnym, ponoć jest słaby. Libido masz w umyśle. Ale jesteś otwarta na eksperymenty i zainteresowana teorią o seksie. Interesują cię także gadżety oraz seks na odległość. I tutaj najbardziej cię kręci niekonwencjonalność, więc na towarzysza do sypialni szukaj zuchwałego odmieńca.

Znani mężczyźni z Marsem w Wodniku: Axl Rose, Justin Timberlake, Leonardo Da Vinci, Cary Grant, Lance Armstrong, Jamie Foxx, Alec Baldwin, George W. Bush, Tennessee Williams, Georgij Gurdżijew.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Byku, Mars w Bliźniętach, Mars w Raku, Mars w Lwie, Mars w Pannie, Mars w Wadze, Mars w Skorpionie, Mars w Strzelcu, Mars w Koziorożcu, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

Przeczytaj też artykuły o WENUS

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze