1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. EURO okiem kobiety

EURO okiem kobiety

123rf.com
Dlaczego oglądanie EURO 2016 może być fajne, nawet jeśli nie jesteś fanką piłkinożnej? Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto oglądać mecze:

1. Kibicujemy Polsce! Mimo że wiele kobiet na co dzień raczej nie interesuje się piłką nożną, to w przypadku meczów naszej reprezentacji naprawdę warto! Wspaniała atmosfera, wzruszenia i wielkie emocje czekają: wreszcie mamy szansę na coś więcej niż mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Na chwilę zapominamy o dzielących nas różnicach i wszyscy stajemy się jedną wielką drużyną!

2. Szansa na naukę i… zaimponowanie
Raz zdobyta wiedza zostaje z nami na dłużej. W przyszłości możemy ją wykorzystać, aby zaimponować i wyjść na ekspertkę w wielu dziedzinach. Wyobrażasz sobie minę faceta po zadaniu przez ciebie pytania „wolisz futbol defensywny, w stylu Islandii, czy atakujesz i aktorzysz jak Cristiano Ronaldo?” albo „Nie rozumiesz? Mam ci to rozrysować jak Gmoch?”.

3. Idealna okazja na poznanie chłopaka
Niejeden przystojniak na pewno chętnie wytłumaczy ci, czym jest „karny” i „spalony”. Być może nawet skończy się to dalszymi korepetycjami w postaci zaproszenia na randkę? Wtedy już pełne 90 minut przed tobą! A może będzie doliczony czas gry?

4. Odkrywanie nowych rzeczy
Dziewczyny zwykle narzekają na to, że (parafrazując klasyka) „piłka jest nudna, a bramki są dwie”. Ale kto wie, może jeśli poświęcić na to trochę czasu, to ta „męska” dyscyplina okaże się całkiem ciekawa? Nie tylko ze względu na zawodników! Ale skoro już o nich mowa…

5. Zawodnicy
Rzadko kiedy zdarza się, żeby tylu przystojnych facetów znajdowało się w jednym miejscu naraz! Zawsze możesz zaprosić koleżanki do wspólnego oglądania meczu. Wyłączcie głos komentatora, otwórzcie wino i same komentujcie… chłopaków na ekranie (i nie tylko!). Wyobraź to sobie: „Co za mięśnie po lewej! Teraz główka Krychowiaka – cóż za idealnie ułożone włosy! Teraz spójrzmy na perfekcyjnie wykończenie delikatnych, wygolonych pasków Cristiano Ronaldo. O tak, goool, należy ściągnąć koszulkę!”. Szpakowski i Borek się nie umywają!

mat. ZaadoptujFaceta.pl

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze