1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Twój dom - wygoda w pięknej formie

Zobacz galerię 3 Zdjęcia

Dom jest moim azylem – miejscem komfortowym, bezpiecznym, dobrze zaprojektowanym, pięknym… To właśnie z pasji do piękna i komfortu marka LIVINGROOM tworzy meble, które zachwycają kunsztem estetycznych form i przemyślanym, praktycznym designem.

To nie tylko produkty użytkowe, ale wyznacznik indywidualnego stylu, niepowtarzalnego klimatu i cenionych wartości, takich jak wysoka jakość, wygoda, zdrowie…

Stworzone z zamiłowania do elegancji i komfortu, ale również zdrowego stylu życia, meble tapicerowane LIVINGROOM zapewniają idealny balans pomiędzy aktywnością a wypoczynkiem. Wygodne, dopasowane do potrzeb Klientów fotele i kanapy tworzą kojącą atmosferę, sprzyjającą relaksowi po długim dniu.

Piękne meble wymagają pięknej oprawy, stąd LIVINGROOM oferuje także szeroki wybór elementów uzupełniających, w tym stołów, krzeseł, stolików, komód, dywanów zaprojektowanych według światowych trendów, tak aby każdy szczegół w Twoim domu zachwycał. Kierując się potrzebami Klientów, poszukujących nieoczywistych rozwiązań, marka proponuje dodatki wykonane ręcznie z surowców pochodzenia naturalnego, jak i z ekologicznych materiałów. Z troski o najwyższą jakość oraz zamiłowanie do detali w ofercie mebli LIVINGROOM znajduje się starannie wyselekcjonowany wybór kolorów, materiałów i faktur.

Co więcej, dzięki unikatowej na polskim rynku ofercie personalizacji każdy Klient może całkowicie dopasować mebel do swoich potrzeb -  z odpowiednią dla niego głębokością, miękkością, dobrać nawet takie detale jak podłokietnik i podnóżek.

Po więcej inspiracji i na zakupy zapraszamy do concept store marki LIVING ROOM w Warszawie przy ul. Towarowej 22, a także do .

LIVINGROOM jest marką grupy doświadczonych polskich producentów doskonałych jakościowo mebli tapicerowanych. W ofercie marki znajdują się również meble uzupełniające, w tym stoły, krzesła, stoliki, komody, dywany, które zapewniają piękną oprawę wygodnym sofom i fotelom.

Marka LIVINGROOM stała się dobrze znana polskim Klientom od swojego debiutu w roku 2005. Wzorcowym salonem marki, będącym jednocześnie jej tak zwanym Concept Store, stał się otwarty w 2016 roku salon w Centrum Handlowym Jupiter w Warszawie, przy ul. Towarowej 22.

Będąc zawsze o krok przed konkurencją, firma cechuje się niepowtarzalnym, nowoczesnym designem, dając Klientom możliwość personalizacji nabywanego produktu o doskonałej jakości. Cechy te sprawiają, że są to niezwykle wysoko cenione meble tapicerowane w Polsce i na świecie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze