1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Targ świąteczny i kiermasz książek w Hali Gwardii

Targ świąteczny i kiermasz książek w Hali Gwardii

W ramach targu pojawi się świąteczny kiermasz książki „Skarby Świata Całego”, organizowany przez fundację Czuły Barbarzyńca. W programie wydarzenia spotkania z fascynującymi gośćmi oraz możliwość zakupienia książek dla dzieci, pozycji kulinarnych, wyjątkowych biografii.

Hala Gwardii zaprasza na wielki Targ Świąteczny oraz kiermasz książki „Skarby Świata Całego”. Znajdziemy tu wszystko, czego warszawiacy potrzebują na Święta: najwyższej jakości produkty od producentów – pasjonatów dobrego jedzenia, niebanalne prezenty pod choinkę, wigilijne potrawy, odświętną atmosferę. A poza tym, jak zwykle w Hali Gwardii, czekają na warszawiaków pyszności w licznych restauracjach oraz regionalne specjały do degustacji, takie jak pieczone jabłka oblane czekoladą czy aromatyczny barszcz czerwony. Zapraszamy codziennie, od 15 do 23 grudnia!

Na targu pojawi się ponad 70 wystawców! Będą punkty ze swojskimi wędlinami, nabiałem i szerokim wyborem serów, stoiska z rybami i owocami morza. Nie zabraknie również oferty słodkich wypieków i gotowych dań na stół świąteczny w wydaniu tradycyjnym i wegańskim. Osoby dbające o wystrój domu wypatrzą wyjątkowe ozdoby świąteczne, stroiki, gwiazdy betlejemskie, a poszukiwacze oryginalnych prezentów znajdą w Hali same perełki wydawnicze, wysokiej klasy kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy oraz biżuterię i niebanalne wyroby rękodzielnicze.

Odwiedzając targ koniecznie trzeba będzie spróbować dań serwowanych przez ponad 30 sklepów i punktów gastronomicznych zlokalizowanych w Hali Gwardii. Ich właściciele zadbają o świąteczny klimat menu. Wizyta w restauracjach to idealne rozwiązanie dla tych, którzy po zakupach lubią się zrelaksować lub po prostu zjeść coś dobrego w towarzystwie najbliższej rodziny czy przyjaciół.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze