1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Letnie żywienie dla ciała & ducha!

Letnie żywienie dla ciała & ducha!

Zobacz galerię 5 Zdjęć
Super promocyjne ceny książek na lato i nie tylko. Szukajcie ich na stronie zwierciadlo.pl/sklep/

Super promocyjne ceny książek na lato i nie tylko. Szukajcie ich na stronie https://zwierciadlo.pl/sklep/.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2018

Katarzyna Miller, Małgorzata Szcześniak Życie jest fajne Lekka, zabawna, a zarazem wartościowa książka odpowiadająca na wiele codziennych problemów. Doskonała na plażę, wakacje pod gruszą i nie tylko. Katarzyna Miller stara się w niej „nawracać” kobiet y na racjonalizm . Twierdzi, że nie można zmienić drugiego człowieka, a jedynie siebie w relacji z nim.

 

Monika Mrozowska

Zupy Moc

70 przepisów na zupy przypominające dzieciństwo i pochodzące z różnych stron świata. Dzięki nim poczujesz prawdziwą moc działania zupy, m.in.: oczyszczającą, chłodzącą, wspomagającą rekonwalescencję, niwelującą objawy kaca, wspomagającą przyrost masy mięśniowej, nawilżającą i odchudzającą.

 

Karolina i Maciej Szaciłło Dieta RAW FOOD Oczyść swój organizm „na surowo” i dostarcz mu bomby witaminowej! W książce znajduje się 20-dniowe witariańskie, oczyszczające menu. 80 przepisów na śniadania, obiady, kolacje i desery oparte na surowych i łatwo dostępnych składnikach. Ponadto proste techniki medytacji, oczyszczające zabiegi olejowe oraz kąpiele.

 

 

Katarzyna Błażejewska-Stuhr,

Monika Mrozowska Uczta dla maluszka Kompendium wiedzy na temat pełnowartościowego żywienia dzieci od wprowadzania pierwszych produktów do diety, aż do 6. roku życia. Książka zawiera przepisy na odpowiednio zbilansowane i smaczne posiłki dla najmłodszych. Budowanie w dziecku trwałych, zdrowych nawyków żywieniowych to inwestycja w jego przyszłość.

 

 

Może zainteresuje Cię książka "Zdrowe przetwory" Jolanty Naklickiej-Kleser

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze