1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Wydawnictwo Zwierciadło zaprasza na 6. Targi Książki Kulinarnej

Zobacz galerię 6 Zdjęć
Wydawnictwo Zwierciadło zaprasza na wydarzenie wyczekiwane przez wszystkich miłośników jedzenia, czytania i rozmawiania o wszystkim, co związane z kuchnią.

6. Targi Książki Kulinarnej

4-5 sierpnia, w godz. 11:00 - 20:00

Restauracja Marty Gessler Qchnia Artystyczn

ul. Jazdów 2

Wydarzenie na Facebooku:

To już szósta edycja wyjątkowego wydarzenia przygotowanego dla miłośników jedzenia, gotowania oraz pięknych książek. Pomysłodawczynią i organizatorem jest Marta Gessler, restauratorka i designerka, znana z licznych eksperymentów kulinarnych i projektowych. „To wielka przyjemność patrzeć jak rozwija się i rozrasta nasze małe przedsięwzięcie” – mówi właścicielka Qchni Artystycznej w Zamku Ujazdowskim i kwiaciarni Warsztat Woni, przez wielu uważana za prekursorkę polskiego food designu.

W tym roku hasło przewodnie wydarzenia brzmi: BLOGU-JEMY

Blogi i konta w mediach społecznościowych w ostatnich latach przeżywają prawdziwy rozkwit – prowokują dyskusje, generują zaangażowanie, budzą zachwyt. Blogi i profile kulinarne to przepisy, piękne zdjęcia, edukacja, rozrywka. Można powiedzieć, że to współczesne zeszyty z przepisami. Konsekwencja, systematyczność, pasja to wyznacznik dobrego bloga. Doceniamy! To hobby, sposób na życie, zarabianie – o tym pogadamy! Będą blogerki i blogerzy fit, vege, dla dzieci. Będziecie mogli poznać ich osobiście i kupić ich książki.

Dwudniowy program tegorocznych targów został podzielony na męska sobotę oraz żeńską niedzielę. MEN - WOMEN WORD. Oprócz spotkań z blogerkami i blogerami porozmawiamy również o Zero Waste, jednym z pożyteczniejszych trendów tego roku. W debacie wezmą udział ciekawi goście a dla wszystkich gości, którzy tego dnia przybędą z własnym kubkiem, kawa gratis. Targi Książki Kulinarnej to także piękna ceramika. Podczas tegorocznego wydarzenia odbędzie się Qchenny Heritage – odwiedzający będą mieli okazję kupić porcelanę, obrusy, meble i inne przedmioty, które mogli zobaczyć w przestrzeni Qchni Artystycznej.

Szczególnie gorąco zapraszamy na spotkania z autorami naszych książek:

  • Karoliną i Maciejem Szaciłło - autorami bloga medytujemy.pl i autorami książek m.in. Zdrowa tarczyca, Dieta RAW FOOD, Jedzenie, które leczysobota, 4 sierpnia, godz. 12:00
  • Elizą Mórawską - autorka bloga  i autorką książki White Plate. Na zdrowieniedziela, 5 sierpnia, godz. 15:00

Zapraszamy także na stoisko Wydawnictwa Zwierciadło, na którym będzie można kupić książki z rabatami od 35%

Karolina i Maciej Szaciłło – eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Wspólnie prowadzą szkolenia oraz warsztaty zdrowego odżywania, a także medytacji. Prowadzą blog medytujemy.pl. Autorzy  wielu popularnych poradników dietetycznych, m.in. Jedzenie, które leczy, Zdrowa tarczyca, Dieta Raw Food, Na szczęście, Para w kuchni, Jem (to co) kocham i chudnę, Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem, Detoksy,

Spotkanie z państwem Szaciłło w sobotę o godz. 12:00

Eliza Mórawska – z wykształcenia dziennikarz, od 2006 roku aktywna blogerka. Prowadzi jeden z najpopularniejszych polskich blogów kulinarnych – White Plate. Wielokrotnie nagradzana; wyróżniana za promowanie kultury kulinarnej w epoce fast-foodów, uznana za jedną z 30 najbardziej wpływowych postaci polskiej blogosfery ostatnich 10 lat. Miłośniczka podróży kulinarnych oraz staropolskich przepisów, które chętnie unowocześnia i propaguje na swoim blogu. Autorka książki White plate. Na zdrowie.

Spotkanie z Elizą Mórawską w niedzielę o godz. 15:00

Więcej szczegółów na Facebooku:

Oraz na stronie Targów Książki Kulinarnej: 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze