1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Motorola One - smartfon, który za Tobą nadąży

Motorola One - smartfon, który za Tobą nadąży

Zobacz galerię 10 Zdjęć
Modny wygląd i bateria zapewniająca długie godziny pracy. Motorola One to smartfon wręcz stworzony dla nowoczesnej kobiety. Jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu zawsze możesz go mieć przy sobie.

Styl, który Cię wyróżni

Motorola one pozytywnie zaskakuje od razu po wyjęciu jej z pudełka. Smartfon prezentuje się stylowo i elegancko za sprawą pięknej obudowy z zaokrąglonymi krawędziami, pokrytej odpornym na uszkodzenia mechaniczne szkłem. Na dużym ekranie będziesz rozkoszować się książkami, filmami i korzystać ze swoich ulubionych aplikacji wygodniej niż dotychczas. W przeciwieństwie do tradycyjnych wyświetlaczy ten użyty w motorola one ma specjalne proporcje 19:9, więc wystarczy rzut oka, by wszystko zobaczyć. Wybierz pasującą do Ciebie w kolorze białym albo czarnym.

Perfekcyjna fotografia

Mówi się, że najlepszy aparat to ten, który masz przy sobie. Motorola one zaskakuje jeśli chodzi o możliwości fotograficzne. Bez względu na to, czy chcesz zrobić urocze zdjęcie swojego dziecka, podzielić się ze znajomymi zdjęciem z wakacyjnego wyjazdu czy wysłać selfie swojemu partnerowi - ten smartfon stanie na wysokości zadania. Ponadto podwójny aparat główny pozwoli wykonać piękne zdjęcia portretowe z efektem rozmycia tła w czasie rzeczywistym. Wszystkie zdjęcia możesz bez ograniczeń przechowywać w aplikacji Zdjęcia Google.

Nie zwalniaj tempa

Ile razy denerwowało Cię to, że aplikacje otwierają się bardzo powoli? Motorola one zapewnia wydajność niezbędną do płynnej pracy telefonu oraz wszystkich zainstalowanych na niej aplikacji. Przełączanie się pomiędzy programami jest płynne, a czas potrzebny na ich uruchomienie - krótki. Motorola one stworzono także po to, by był idealnym towarzyszem kreatywnej kobiety i nadążał za dynamiką jej dnia. Bateria pozwoli przepracować jej cały dzień na jednym ładowaniu. A w razie potrzeby specjalna ładowarka zapewni nawet 6 godzin działania po zaledwie 20 minutach ładowania!

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze