1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Styl Życia
 4. >
 5. Jak radzisz sobie z jesienną chandrą? Weź udział w konkursie!

Jak radzisz sobie z jesienną chandrą? Weź udział w konkursie!

Zobacz galerię 5 Zdjęć
Zdradź nam, jak radzisz sobie z jesienną chandrą? Co Ci pomaga na chwilowy spadek nastroju? Jak odzyskujesz siły i pogodę ducha?

Sprawdzonym sposobem na podładowanie baterii w jesienno-zimowym okresie jest wypad do energetycznego, rozgrzanego słońcem miasta. Podróż zawsze poprawia humor, ale nie zawsze można sobie na nią pozwolić. Na co dzień każdy z nas inaczej radzi sobie z okresowym osłabieniem, apatią, brakiem wigoru. Podziel się swoimi patentami na radosną jesień. Autorów najlepszych pomysłów nagrodzimy walizką typu kabinówka wypełnioną produktami do higieny jamy ustanej marki Splat.

Mamy do rozdania trzy zestawy, w skład których wchodzą: walizka marki Wittchen oraz zestaw produktów Splat: pianka oczyszczająca Express Oral Care, szczoteczka oraz pasty do zębów Stress Off, Silver Love, Blackwood, Gold.

1. Napisz nam jaki jest twój sposób na zachowanie wigoru i pogody ducha jesienią. Odpowiedź zawrzyj w trzech zdaniach. 2. Swój pomysł zamieść jako komentarz pod postem dotyczącym konkursu na profilu FB @MagazynZwierciadlo  2. Na odpowiedzi czekamy do 8 grudnia 2019 r.  3. Biorąc udział w konkursie akceptujesz REGULAMIN 4. Nagrody (3 zestawy) trafią do autorów trzech najciekawszych odpowiedzi

Każda pasta do zębów serii Splat Special zawiera unikalny zestaw aktywnych komponentów, ma indywidualny kolor i smak i odpowiada na różne potrzeby naszych odbiorców. Docenią je zarówno osoby, które podczas wyboru produktów do higieny jamy ustnej kierują się wybielającymi, ochronnymi lub antybakteryjnymi właściwościami, jak i ci, dla których ważne jest skuteczne, ale bardzo delikatne oczyszczanie. Seria Splat Special to przede wszystkim pasty o działaniu:

 1. Kompleksowym (Gold i Stress-off);
 2. Wybielającym i przywracającym naturalną biel szkliwa (Blackwood, Black Lotus, Nordic Berries, Wonder White, Extreme White);
 3. Antywirusowym (Silver i Love);
 4. Niwelującym wrażliwość zębów (Magnolia i Dream);
 5. Wzmacniającym i odbudowującym szkliwo (Sea Minerals);
 6. Pielęgnującym dziąsła (Chili i Organic).
W ich składach znajdują się unikalne, naturalne i ekskluzywne komponenty, takie jak wyciągi z roślin, olejki eteryczne, cząsteczki złota, jony srebra, proszek diamentowy, arginina, mleczko pszczele, aktywny węgiel bambusowy, mikrogranulki nadtlenku karmabidu oraz liczne enzymy i witaminy. Są wolne od składników drażniących, ścierających szkliwo, syntetycznych środków antyseptycznych, a zawartość komponentów odpowiedzialnych za tworzenie piany, jest w nich ograniczona do minimum.  

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze