1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Uroda
  4. >
  5. Rihanna nową twarzą perfum Diora J’Adore

Rihanna nową twarzą perfum Diora J’Adore

Rihanna nową twarzą perfum J’Adore Diora (Fot. Leon Bennett/Stringer/Getty Images)
Rihanna nową twarzą perfum J’Adore Diora (Fot. Leon Bennett/Stringer/Getty Images)
Rihanna będzie nową twarzą kultowych perfum domu mody Dior – J’Adore. Zastąpi aktorkę Charlize Theron, która reklamowała je przez 20 lat. „Christian Dior z pewnością by ją uwielbiał” – napisała marka o gwieździe muzyki.

Plotki o tym krążyły od miesięcy, ale nareszcie jest to oficjalnie potwierdzone – Rihanna będzie twarzą Diora!

To nie pierwszy raz, kiedy 36-letnia gwiazda współpracuje z tym legendarnym paryskim domem mody. Pierwszy kontrakt z Diorem podpisała w 2015 roku, przechodząc do historii jako pierwsza ciemnoskóra gwiazda, która reklamowała ich kolekcję. Rok później współpracowała z firmą nad kolekcją kapsułową okularów, a po tym jak pokazała się w słynnym T-shircie Diora z napisem „We Should All Be Feminists”, razem z Diorem zbierała fundusze dla jednej z organizacji non-profit.

Teraz wraca w zupełnie nowej roli – ambasadorki jednego z najbardziej kultowych zapachów. – Wybór Rihanny na kolejną twarz J’Adore był dla nas oczywisty. Jest nie tylko jedną z największych i najpotężniejszych artystek wszech czasów, ale także wszechstronnie utalentowaną, odnoszącą sukcesy przedsiębiorczynią, zaangażowaną działaczką humanitarną, matką dwójki dzieci i wyjątkową pięknością - powiedziała Véronique Courtois, dyrektor generalna Parfums Christian Dior.

– Jesteśmy niesamowicie dumni, że możemy powitać Rihannę w rodzinie Diora. Jej złoty sen zapowiada się wyjątkowo. Niezwykły talent, odwaga i zniewalające piękno tej wyjątkowej gwiazdy są idealnym ucieleśnieniem olśniewającej, potężnej ponadpokoleniowej kobiecości spod znaku Diora. Christian Dior z pewnością by ją uwielbiał – dodała Courtois.

Dior pochwalił też Rihannę za jej „niezmierzone talenty, niezwykłe piękno i uniwersalny urok, które ucieleśniają teraz świat J’Adore”. – To perfumy silnej, wyzwolonej i niezależnej kobiety, które rezonują z osobistą historią Rihanny, która jest symbolem odwagi i uwodzenia – dodano w komunikacie ogłaszającym tę współpracę.

Sama wokalistka napisała w krótkim oświadczeniu, że bycie nową twarzą J’Adore to dla niej zarówno zaszczyt, jak i misja. Dodała również, że nie może się doczekać, aż doda do tej współpracy „swój świat, swoją historię, swoje korzenie, a także swoją kreatywność i swoją kobiecość”. Jak zdradziła, J’Adore to zapach, który zna i kocha od lat. Rihanna od kilku lat produkuje własne perfumy, ale żaden z sygnowanych jej imieniem zapachów nie osiągnął większego sukcesu.

Wymyślony przez francuską mistrzynię perfumiarstwa Calice Becker, zapach J’Adore zadebiutował na rynku 25 lat temu. Dzięki nutom czerwonej pomarańczy i neroli od razu stał się sprzedażowym hitem.

Przez ostatnich 20 lat w jego reklamach J’Adore mogliśmy oglądać nagrodzoną Oscarem aktorkę Charlize Theron. Hollywoodzka gwiazda nie kończy współpracy z Diorem – będzie teraz reklamować kolekcję biżuterii i kosmetyki do pielęgnacji skóry.

Kampania z udziałem Rihanny zostanie zaprezentowana 1 września. Wokalistkę pracowała nad nią z jednym z najbardziej znanych modowych fotografów, Stevenem Kleinem.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze