1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Skorpion 24.10 - 22.11, żywioł wody

Skorpion 24.10 - 22.11, żywioł wody

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Rok 2020 jest drugim z rzędu, którym rządzi Uran, ten książę zmian. Skorpiony urodzone w końcu października i na początku listopada są na czele listy, jeśli chodzi o fantastyczne okazje i nieoczekiwane zmiany wielkich planów. W okresach około 23 stycznia, 7 i 26 kwietnia, 2 sierpnia oraz 7 i 30 października Uran wkroczy na środek sceny, a tobie może zakręcić się w głowie. Pamiętaj, że nie możesz rozpocząć nowego aktu życia, wlokąc ze sobą stare dekoracje.

W tym rewolucyjnym roku korzyść przyniosą podróż, edukacja i znalezienie sposobu na wyrażanie siebie. Możesz poszerzyć umiejętności, zainteresować się obcymi kulturami i stworzyć światową platformę dla swoich idei. Możliwości są nieograniczone! Nie będziesz już w stanie robić wszystkiego po staremu, zarówno w kwestii stylu życia, związków, jak i pracy. Wchodzimy w nowy świat i aby osiągnąć w nim sukces, trzeba wykazać się inwencją.

Miłość i związki

Pewnie wolisz, żebym nie wspominała o radykalnych zmianach, ale wpływu Urana nie sposób ignorować. Ta planeta podpisuje się pod wszelkimi nagłymi i nieodpartymi uczuciami i równie nieoczekiwanymi i burzliwymi rozstaniami. Słyszę, jak pytasz, co w tym wszystkim nowego. No cóż, nowością jest pragnienie zmiany, tkwiące w tobie tak głęboko, że nieuświadomione. Trzeba je obudzić, żebyś wyplątała się z sytuacji potencjalnie szkodliwej, która na pewno nie jest w twoim interesie. Dotyczy to zwłaszcza Skorpionów tuż po czterdziestce. Czasami potrzebujesz niebezpieczeństw, bo takie życie wydobywa z ciebie to, co najlepsze, więc nawet jeśli zerwanie związku – lub wejście w nowy – stanowi zagrożenie, rok 2020 jest tym, w którym powinnaś zaryzykować. Wszystko zakończy się pomyślnie. I będzie w pełni wyzwalające! Szanse i ryzyko pojawią się w końcu stycznia, połowie lutego, końcu kwietnia i końcu października.

Praca, życiowe cele i pieniądze

W życiu utalentowanego, ciężko pracującego i ambitnego Skorpiona nie ma miejsca na rutynę. Wiesz, że masz wszystko, co potrzebne, by zająć wysoką pozycję i wzbudzić u innych zazdrość, więc cóż cię powstrzymuje? Obawy. Strach przed zmianami. Pokonaj go, proszę. W tej nowej dekadzie kwitnąć będą osoby, które podejmują ryzyko i są pewne siebie. Wprowadź na rynek wynalazek, rozmawiaj z odpowiednimi ludźmi o swoich nowatorskich pomysłach, dołącz do start-upu, załóż biznes online – zrób wszystko, co wyprowadzi cię z zaplecza do sali balowej! Czy możesz wejść w posiadanie pieniędzy? Tak, to możliwe. Ale czy możesz je zarobić? Tak, powinnaś. Masz Jowisza w strefie kontaktów i podróży, a są to dla ciebie główne obszary wzrostu i dochodów, dlatego właśnie w tych dziedzinach należy szukać pracy. Rozejrzyj się wśród firm, w których mogłabyś się zatrudnić albo robić z nimi interesy, jednak pamiętaj, że w 2020 roku nie każda organizacja utrzyma się na wzburzonych finansowych wodach.

WSKAZÓWKI GWIAZD

Nie chodzi o to, co mówisz, ale czego nie mówisz.

Tę radę można interpretować dwojako. Kiedy urządzasz komuś ciche dni, nieumyślnie utrwalasz sytuację – a powinnaś ją omówić. Natomiast zatrzymując pewne myśli dla siebie, nie palisz za sobą mostów. Dzięki temu będziesz w stanie działać, gdy już otrzymasz więcej informacji, a twoje uczucia zdążą się uporządkować.

Pomyślne dni: 29 lutego, 15 marca, 7 maja, 12 grudnia.

Niepomyślne dni: 20 stycznia, 7 kwietnia, 3 sierpnia, 31 października.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze