1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Z półki do torby. Bezpieczne zakupy z Rossmann GO

Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Nowa aplikacja Rossmann GO pozwala zrobić zakupy przede wszystkim bezpiecznie – a to przecież dziś najważniejsze – ale także szybko, bez kolejek i bez paragonów. Dzięki niej każdy może zostać smartshopperem, bo jest naprawdę łatwa w obsłudze!

 

Mój ulubiony Rossmann znajduje się przy ruchliwym skrzyżowaniu i wejściu do stacji metra, dlatego zwykle jest w nim dużo ludzi. Lubię go, bo zawsze znajduję na jego półkach wszystko, czego potrzebujemy – ja i moja rodzina. I to nie tylko kosmetyki i produkty dla domu. Dla mnie Rossmann to również ważne miejsce ze zdrowymi przekąskami.

Teraz, kiedy dużo czasu przebywamy w mieszkaniu, nasza szafka z przegryzkami, orzeszkami i wafelkami właściwie się nie zamyka – co chwilę ktoś do niej podchodzi i szuka czegoś na doładowanie energii albo pocieszenie.

Dlatego w Rossmannie jestem dwa razy w tygodniu. Od kiedy mam aplikację Rossmann GO, nie martwię się, że utknę w kolejce, dusząc się w masce, albo że ktoś za mną nie zachowa właściwego odstępu. Zakupy przebiegają błyskawicznie.

Zdejmuję produkt z półki, skanuję smartfonem jego kod kreskowy i pakuję bezpośrednio do swojej torby. Płacę w telefonie. I wychodzę. Nawet jeśli przy kasie jest długa kolejka. Ja ją po prostu omijam, bo wszystko załatwiam sama. Proste i przyjemne.

Żeby skorzystać z Rossmann GO należy zainstalować (lub zaktualizować, jeśli już się ma) aplikację Rossmann PL i jednocześnie wstąpić do Klubu Rossmann. Przy pierwszym użyciu, zapyta ona o zgodę na korzystanie z aparatu w naszym smartfonie. Należy wyrazić zgodę, ponieważ aparat będzie pełnić funkcję skanera produktów, które będziemy chcieli kupić.

Osoby, które nie korzystają z płatności w smartfonie, mają możliwość zapłacenia przy kasie zwykłej lub samoobsługowej przez zeskanowanie zbiorczego kodu QR towarów, co również skraca czas robienia zakupów i podnosi bezpieczeństwo – nikt inny poza tobą nie dotyka twoich produktów.

Dodatkowo, korzystając z aplikacji, łatwiej kontrolować swoje zakupy – wkładając kolejne rzeczy do torby, widzę, jaka jest ich wartość, oraz czy naliczyły się rabaty – bardzo to lubię.

Rossmann GO sprawił, że przestałam zamawiać przez internet. Bo korzyści, jakie daje ta aplikacja, są nie do przecenienia. Po pierwsze mogę produkt zobaczyć, sprawdzić jego skład, wybrać kolor... Jeśli trzeba, otrzymam poradę od obsługi sklepu. Zakupy wkładane do własnej torby są też bardziej ekologiczne – bo nie zużywamy kartonów niezbędnych do zapakowania zamówienia, o śladzie węglowym nie wspominając. No i wszystko mam natychmiast.

Marcin Grabara, wiceprezes Rossmann: Rossmann jest w Polsce liderem we wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych w sklepach i drogerii online. Przykładem jest jedna z najpopularniejszych aplikacji zakupowych Rossmann PL, z której korzysta już 7 mln użytkowników. Podczas pandemii nie wstrzymaliśmy inwestycji. Odpowiedzieliśmy na sygnalizowaną przez naszych klientów potrzebę zakupów jeszcze bardziej bezpiecznych, bezdotykowych. W każdej z 1500 naszych drogerii wprowadziliśmy kasy samoobsługowe, a teraz umożliwiliśmy także naszym klientom korzystanie z nowej funkcjonalności Rossmann GO.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze