KONKURS: Kobieca strona planowania z glamPLANNER N°2019

Planowanie stało nieodłącznym elementem kobiecej codzienności, a możliwość pokazania swojej indywidualności poprzez posiadanie plannera w najmodniejszych kolorach sezonu jest niebywale modne. glamPLANNER N°2019 to pierwszy polski planner dla wyjątkowych i wymagających kobiet, które cieszą się życiem, bawią trendami i przez modę wyrażają siebie.

GlamPLANNER N°2019 powstał z pasji do projektowania, kreowania oraz zamiłowania do mody, kobiecości … tego co piękne i użyteczne. Planner uwielbiany przez współczesne kobiety, które patrzą na przedmioty codziennego użytku z perspektywy mody, stylu i kobiecych potrzeb. Minimalistyczny design oraz zawarte w nim treści odzwierciedlają kobiecość i funkcjonalność bez konieczności rezygnacji z elegancji. Nie ma w nim miejsca na przypadkowe i nieprzemyślane elementy, bowiem każdy szczegół plannera został głęboko przemyślany, ze świadomością wysokich wymagań jakie stawiają kobiety.

Przekonało się o tym już tysiące kobiet … przekonaj się również Ty – biorąc udział w konkursie możesz stać się jedną z dziesięciu szczęśliwych posiadaczek najnowszego wydania glamPLANNER na nadchodzący rok 2019.

Za rok o tej samej porze Twój kalendarz będzie zapełniony prawie po brzegi . Przełom każdego roku sprzyja planowaniu i jest to najlepszy moment, aby zastanowić się jak rozłożyć energię i zadania nadchodzących 365 kolejnych dni by skutecznie zrealizować swoje wytyczone cele.

Zapraszamy do konkursu!

Zadanie konkursowe :

Napisz czy według Ciebie planowanie ma sens oraz co według Ciebie należy zrobić , aby lepiej zarządzać swoim czasem.

Nagrody:

10 egzemplarzy najnowszego wydania glamPLANNER N°2019 w wersji tygodniowej w dwóch losowo wybranych kolorach – pudrowego różu i śliwki

Co trzeba zrobić?
1. Wyślij odpowiedź na adres konkurs.portal@zwierciadlo.pl
2. Na odpowiedzi (w kilku zdaniach) czekamy w terminie: 12.10.2018 do 29.10.2018 r.

3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin konkursu
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi.

Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie nazwy konkursu w tytule maila!

 

 

Poniżej podajemy listę laureatów. Gratulujemy zwycięzcom!

mal14

wordila

maglabek

Ewa M.

aamoniqa

Anna Sz.

karolina2701

K-KBello

katie900

dorota_inga