fbpx

Sierpniowny numer SENSu

Sierpniowny numer SENSu

Każdy się czegoś boi, ale nie każdy do tego przyznaje – tym dosyć kontrowersyjnym stwierdzeniem rozpoczynamy sierpniowy temat numeru. Nie bój się, ŻYJ!
Bo szkoda życia na lęki i obawy. Jak zwykle, nie podajemy gotowych recept i rozwiązań, ale staramy się dotrzeć do źródeł codziennych fobii, napadów paniki czy neuroz i znaleźć nawet nie tyle nawet sposób na to, jak je zwalczyć, co sprawić, by nie dezorganizowały nam życia.

Agnieszka Wiedłocha, nasza okładkowa bohaterka też zmaga się z rozmaitymi lękami: przed oceną, ośmieszeniem się czy przed tym, że może „przejechać ją mała dziewczynka na dużym rowerku”. Jej receptą jest robić jak najwięcej dla innych. A co robi, opowiada więcej w wywiadzie.

Żeby nie było, w nowym SENSie est też sporo o życiowych przyjemnościach. Choćby o… ulubionych serialach. Chcesz się przekonać, w którym mogłabyś zagrać główną postać kobiecą – przeczytaj tekst w dziale Piękniej – tak, tak, bo to, jak o siebie dbamy, mówi wiele o naszym podejściu do życia.

Z mądrymi ludźmi to aż miło porozmawiać: w tym numerze polecamy zwłaszcza rozmowę z figlarną Katarzyną Miller oraz Wojciechem Eichelbergerem, który mówi o tym, że ciało jest bliżej świętości niż nasz ciągle kombinujący umysł. O tym, o co i z kim warto dziś walczyć, spytaliśmy też młodych i krnąbrnych: Kamila Bednarka, Dawida Ogrodnika, Sławka Shutego i Szymona Sędrowskiego.

Z zajęć praktycznych polecamy:

  • budzenie własnego seksapilu
  • wzmacnianie kreatywności
  • podejmowanie tylko słusznych decyzji

a w dodatku magia kontra racjonalność, czyli wakacyjny kurs poznawania siebie. a w nim m.in., co mówią o tobie kolory i zwierzęta, które cię przyciągają. Możesz także poznać swój rok osobisty (i dowiedzieć się, co będzie w nim najistotniejsze, a z czego lepiej zrezygnować) i sprawdzić, jakim zmysłem odbierasz świat!

 

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze