1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Archetyp Pustelnika – numerologiczna Dziewiątka

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
To już koniec cyklu numerologicznego, czas dopełnić bieg spraw. Archetyp Pustelnika symbolizuje uniwersalną zasadę spełnienia. To człowiek mądry życiowym doświadczeniem, mistrz medytacji. Dlatego jest przewodnikiem innych. Żyje, by im służyć.

Misjonarz, idealista, humanista, osoba światła i wykształcona. Emanująca spokojem, płynącym z umiejętności głębokiej kontemplacji, introspekcji, wewnętrznego wglądu. Do bólu dociekliwy. Pustelnik poznał swoje, nic nie jest mu obce, a na pewno człowieczeństwo. Prześwietlił ciemne obszary swojej osobowości, zintegrował je, dotknął pełni. Zna swoją wartość i wie, na czym polega proces życia. Może cieszyć się poczuciem zakończenia i rozwiązania. Na karcie Tarota trzyma latarnię jako symbol wiedzy, którą dzieli się z innymi w ich życiowych zmaganiach. Może wskazywać drogę. Sam jest spokojny, wycofany. On zamknął już swój rozdział, dopełnił sprawy, dla niego koło karmy już się nie kręci. Teraz bez lęku może pozostawać w odosobnieniu, bo jest całkowicie samowystarczalny. A w nurcie życia potrafi zachować własną przestrzeń – fizyczną, emocjonalną, duchową. To człowiek, który ma głęboką potrzebę doświadczania czegoś znaczącego, ważnego. Dziewiątka jest archetypem życiowej mądrości płynącej z doświadczania życia. Prawość, wartości, moralność – tym się zajmuje i to wyraża. Jeśli dodamy do tego duchowość najwyższej klasy otrzymamy kandydata na ponadczasowego przywódcę, kogoś, kto może poprowadzić tłumy. Ale nie na wojnę. Pustelnik nie namawia do zewnętrznej konfrontacji, raczej prowadzi na spotkanie z wewnętrznymi demonami. Gdy one odejdą, można wreszcie poczuć niezmącony niczym spokój. Odejdą lęki i brak poczucia bezpieczeństwa. Pustelnik to symbol rozwoju. Mentor, który uczy szanować swoją własną boską istotę.

Dziewiątka reprezentuje mędrca, duchowego przewodnika. Nieobce są mu zarówno poszukiwania intelektualne, jak i metafizyka oraz okultyzm. Dziewiątki żyją po to, żeby zbudować nowy lepszy świat. Są ideowcami, cechuje je bezinteresowność, stawianie na pierwszym miejscu dobro ogółu. Ktoś urodzony w tej wibracji numerologicznej chętnie weźmie na siebie cierpienia ludzkości, bolączki otoczenia. Jego lekcją jest nauczenie się niesienia pomocy bez zapominania o sobie. Dziewiątka umie współczuć, jest osobą, która budzi zaufanie, kimś, komu powierza się swoje tajemnice. Jest szczodra, dobra, tolerancyjna, altruistyczna. Posiada dar kierowania się silną intuicją, postrzeganiem pozazmysłowym. To urodzony psycholog, uzdrowiciel dusz, filozof, mistyk, lekarz.

Pustelnik jest nauczycielem wyciszenia, bo sam zmagał się wcześniej z chaosem. Zawirowania należą do świata Dziewiątek. One mają sobie z nim poradzić. Ich droga rozwoju osobistego polega na uporządkowaniu chaosu – emocjonalnego i decyzyjnego. Dziewiątki lubią, by życie było znaczące i dynamiczne. Mają ze sobą wewnętrzny kontakt, ale pełno ich w świecie, są widoczne. Zawsze mądrzejsze, dojrzalsze, zaangażowane, odpowiedzialne, wiedzące, ze społecznym zacięciem. Sprawdzają się w zespołach, na czele grup, jako założyciele stowarzyszeń. Lubią międzynarodowość, podróże i sukces publiczny. Umiejętność introspekcji daje om pewność w działaniu. Dziewiątka potrafi pogodzić dynamikę ze stabilnością. Jest elastyczna i twarda jednocześnie. To cyfra próby. Wyzwania dla tej wibracji nie są bułką z masłem. Dziewiątka to zwykle ktoś skazany na sukces, ktoś kto nie spędzi życia z szydełkiem w ręku, w nierozpoznaniu.

Dziewiątka może też wibrować negatywnie. Wówczas staje się skrajnie egoistyczna, skoncentrowana jedynie na czubku własnego nosa. Jest też uparta i niecierpliwa, wymagająca natychmiastowego spełniania jej zachcianek. Nie potrafi odraczać przyjemności, zachowuje się dziecinnie i kapryśnie. Przeżywa ekstremalne emocje, którą mogą doprowadzić ją do poważnych nerwowych zaburzeń. Może być uboga duchowo i nieprzyjemnie materialistyczna. Niewierna, niemoralna, dominująca. Neurotycznie domagająca się potwierdzeń, że jest kochana i akceptowana.

 

Jak obliczyć wibrację urodzenia?

Dodać do siebie wszystkie cyfry daty urodzin, sprowadzając je do cyfry pierwszej, np.: 11.01.1984 1+1+1+1+9+8+4 = 25 = 7

Czytaj też:

Archetyp Maga – numerologiczna Jedynka Archetyp Arcykapłanki – numerologiczna Dwójka Archetyp Cesarzowej – numerologiczna Trójka Archetyp Cesarza – numerologiczna Czwórka Archetyp Arcykapłana – numerologiczna Piątka Archetyp Kochanków – numerologiczna Szóstka Archetyp Rydwanu – numerologiczna Siódemka Archetyp Sprawiedliwości – numerologiczna Ósemka

Chcesz poznać swój portret numerologiczny? Odkryć, jak na niebie ułożyły się planety w momencie Twojego urodzenia? Interesują Cię tematy ezoteryczne? Zapraszam na sesję astrologiczną z elementami numerologii. Jak się zapisać – .

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze