1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Polecane warsztaty

fot.123rf
fot.123rf
Joga z surfingiem w Maroku lub z medytacjami na Sri Lance, ewentualnie ze wspinaczką na greckiej wyspie Kalymnos. Te i kilkadziesiąt innych warsztatów rozwoju osobistego znajdziesz w najnowszym Informatorze o warsztatach magazynu SENS.

WARSZTATY ROZWOJU – Kwiecień 2018
WYJAZDY Z ROZWOJEM

Joga Relaks Gozo

Połączenie cudownego działania Jogi z bajkowymi krajobrazami, światłem wschodów i zachodów słońca oraz pysznym jedzeniem. Mieszkamy w tradycyjnych maltańskich willach z tarasem, pięknym widokiem i basenem.Zajęcia Jogi każdego dnia w godzinach porannych oraz dla chętnych o zachodzie słońca.Odpoczniemy od pędu codziennego życia, naładujemy się pozytywną energią, która pozwoli nam przez długi letni dzień cieszyć się urokami Maltańskich Wysp. Gotują dla nas: „Pod Przykrywką”.

Prowadzący: Natalia Kardasz – instruktor Hatha Jogi i Pilates; ”Pod Przykrywką” – pyszne jedzenie.

Cena: od 3300 zł.

Informacje i zgłoszenia: +356 99620894, +48 737 934 703,
e-mail: jogarelaksgozo@gmail.com,
,

Pod wspólnym księżycem fascynujące lato kobiet

W powolnym rytmie dnia, pełnym zabawy, radości i śmiechu, ćwiczeń, rytuałów, celebracji kobiecości będziemy dzielić się mądrością i odkrywać istotę kobiecej natury. Stworzymy bezpieczną, wspierającą przestrzeń do spotkania się ze swoją wewnętrzną dziewczynką i uzdrowienia relacji z linią przodkiń. Sięgniemy do korzeni naszej kobiecej duchowości, poszukamy tego, co ukryłyśmy głęboko i za czym tęsknimy. Pozwolimy ujawnić się naszej prawdziwej naturze pełnej szacunku do siebie i poczucia własnej wartości. Odkryjemy swoje wewnętrzne piękno i moc. Podaruj sobie czas z innymi poszukującymi siebie kobietami. Będzie to czas medytacji, ruchu na świeżym powietrzu, relaksacji i zabawy, ale też głębokiej pracy wewnętrznej.

Prowadząca: Alicja Bednarska ;
tel. 606 133 121; alicja.bednarska8@wp.pl

Dla Wszystkich

KURS NAUKI TELEPATII I MEDYTACJI ZE STWÓRCĄ – ANIOŁAMI – MISTRZAMI DUCHOWYMI – MATKĄ ZIEMIĄ

Dla każdego uczestnika „Duchowa Arka Świadoma Telepatia Miłości” gratis.

Chcesz doświadczać kontaktów telepatycznych ze Stwórcą, Wyższym Ja, Aniołem Stróżem, Archaniołami, Mistrzami Duchowymi, Przodkami? Poznać imię i misję swojej duszy? Uzdrowić i wzbogacić swoje życie? Naucz się duchowej telepatii i korzystaj z mądrości i wsparcia Duchowych Wymiarów Istnienia. Skorzystaj z doświadczenia prowadzącego i tysięcy ludzi, którzy dzięki Świadomej Telepatii Miłości zmienili swoje życie. Przekonaj się sam! Poświęć 15 minut dziennie przez kilka miesięcy i doświadczaj komunikacji z Boską Esencją w Tobie i we Wszechświecie – Bezwarunkową Miłością.

Prowadzący: Mariusz Brzoskowski uzdrowiciel duchowy, przewodnik dusz, ratownik Ziemi, autor biuletynów i książek o tematyce duchowej.

Informacje i zgłoszenia: tel. 509 905 498, 503 169 030,
e-mail: fundacja@swiadomosc-ziemi.org,Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze