Warsztaty i szkolenia miesiąca

WARSZTATY ROZWOJU – ZIMA 2017/18
Dla Wszystkich

„SUKCES JEST DLA CIEBIE”

Najnowsza książka dr. Davida R. Hawkinsa,
autora „Techniki Uwalniania”,
wydana przez Wydawnictwo Virgo.

Czy można rozwijać świadomość w codziennym życiu, w pracy zawodowej, w biznesie? Co przyciąga i buduje sukces, a nie wymaga czasu, energii i wysiłku? Tajemnica sukcesu wielu ludzi polega na tym, że robią to, co lubią najbardziej i dają z siebie wszystko. Oznacza to, że możemy odnieść sukces, w czymkolwiek zechcemy. Rozluźnij się, przestań z kimkolwiek rywalizować. W świecie sukcesu nie ma żadnej konkurencji… Dzięki wskazówkom zawartym w tej książce odnajdziesz w sobie osobistą moc, płynącą prosto z serca i sprawisz że to, jak zarabiasz na życie przyniesie Ci prawdziwy sukces. Przeczytaj tę książkę a wszystko stanie się jasne.

Przeczytaj bezpłatny fragment i zamów tutaj >>>

Styczeń 2018, Kraków i Warszawa

Staż Gestalt – program rozwoju osobistego lub szkoła psychoterapeutów.

Program Stażu Gestalt odpowiada potrzebom osób zainteresowanych rozwojem osobistym, lepszą jakością życia oraz umiejętnością bliskiego kontaktu z innymi. Jest również doskonałą propozycją dla tych, którzy chcą kontynuować naukę w Szkole Psychoterapeutów i zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodu psychoterapeuty w oparciu o teorię i metodologię Gestalt.
Udział w Stażu Gestalt jest najlepszym prezentem, jaki możemy podarować sobie samym. To najważniejsza podróż życia, w której dowiadujemy się, kim jesteśmy oraz z jakiego powodu i jak chcemy być.

Prowadzący: Trenerzy Instytutu Gestalt

Cena: 8250 zł (Kraków) i 9000 zł (Warszawa). Możliwość rozłożenia na części, a także dofinansowania z Unii Europejskiej.

Informacje i zgłoszenia: www.instytutgestalt.pl, e-mail: biuro@instytutgestalt.pl, tel.: 12 659 56 60 lub 600 952 834

STYCZEŃ 2018, WARSZAWA

PROMOCJA ŚWIĄTECZNA 15-22.12.2017. 8-tyg. Kursy MBSR, praktyki, spotkania mindfulness

Praktyka mindfulness podwyższa samoocenę; zwiększa entuzjazm i energię do życia; zwiększa zdolność relaksowania się; wpływa na koncentrację, kreatywność, pamięć; rozwija umiejętność radzenia sobie w stresie; wspomaga proces zdrowienia w depresji, zaburzeniach lękowych, przewlekłym bólu, uczy świadomego bycia w chwili obecnej..

Zapraszamy na Otwarte Spotkania Zerowe, poranne i wieczorne Kursy MBSR, Praktykę Mindfulness w centrum Warszawy.

Z okazji zbliżających się świąt przygotowaliśmy specjalne oferty.

Prowadząca: Anna Gubernat, certyfikowany nauczyciel MBSR, prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness, przewodnicząca Koła Naukowego Mindfulness na USWPS w Warszawie.

Miejsce: Centrum Warszawy

Informacje: http://bit.ly/mindfulness_aktualnosci, a.gubernat@mindfulnesskursy.pl

DLA PSYCHOLOGÓW/ TERAPEUTÓW/PEDAGOGÓW
Luty 2018, Kraków

Szkoła Superwizorów Gestalt

Otwarcie na ponadnarodowy wymiar Gestalt i oparta na nim wieloletnia bliska współpraca Norwegian Gestalt Institute i Instytutu Gestalt, zaowocowały wspólnym projektem Szkoły Superwizorów Gestalt. Z inicjatywą stworzenia kursu wyszli Daan van Baalen i Hans Petter Frydenberg. Doświadczeni norwescy superwizorzy stanęli także na czele zespołu opracowującego program szkolenia oraz podjęli się jego poprowadzenia. Szkoła Superwizorów Gestalt posiada oficjalną akredytację EAGT.
Na kurs zapraszamy terapeutów Gestalt z kilkuletnim doświadczeniem, zainteresowanych rozwojem i poszerzeniem swojego warsztatu pracy.
Prowadzący: Superwizorzy Norwegian Gestalt Institute.

Cena: 9200 zł. Możliwość rozłożenia na części, a także dofinansowania z Unii Europejskiej.

Informacje i zgłoszenia: www.instytutgestalt.pl, e-mail: biuro@instytutgestalt.pl, tel.: 12 659 56 60 lub 600 952 834

Otrzymujesz tę wiadomość ponieważ Twój adres został zapisany w naszej bazie osób zainteresowanych informacjami z Wydawnictwa Zwierciadło. aby nie otrzymywać wiadomości z grupy mailingowej Zwierciadlo.pl, wypisz się z niej, odwiedzając ten link