1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Przywitaj świadomie Nowy Rok z Karoliną i Maciejem Szaciłło

Przywitaj świadomie Nowy Rok z Karoliną i Maciejem Szaciłło

Zobacz galerię 3 zdjęcia
11 stycznia w siedzibie organizacji Art of Living odbędzie się spotkanie, podczas którego można będzie uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania. Spotkanie poprowadzą Karolina i Maciej Szaciłło, eksperci od zdrowego odżywiania, a także świadomego życia, autorzy książki Na szczęście. Przewodnik po świadomym życiu przez cały rok. Podczas spotkania, poza technikami oddechowymi, autorzy podzielą się także sprawdzonymi metodami relaksacji, które z łatwością można wdrażać w życie już od dziś!

Mówi się, że Nowy Rok jest najlepszym momentem na wprowadzenie zmian, które mogą uczynić nasze życie lepszym i bardziej szczęśliwym. Każdy z nas chce przecież osiągnąć szczęście, jednak niewiele osób zadaje sobie to kluczowe pytanie: czym ono naprawdę jest? Jak zaplanować zmiany, aby służyły one nam na długo, a nie doprowadzały do kolejnych frustracji.

11 stycznia w siedzibie organizacji Art of Living odbędzie się spotkanie, podczas którego można będzie uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania. Spotkanie poprowadzą Karolina i Maciej Szaciłło, eksperci od zdrowego odżywiania, a także świadomego życia, autorzy książki Na szczęście. Przewodnik po świadomym życiu przez cały rok. Podczas spotkania, poza technikami oddechowymi, autorzy podzielą się także sprawdzonymi metodami relaksacji, które z łatwością można wdrażać w życie już od dziś!

Często wyznaczamy sobie cele, którym nie jesteśmy w stanie sprostać. Planujemy rozwijać się w kierunku, który nie jest dla nas dobry. Zmuszamy się do robienia rzeczy, na które wcale nie mamy ochoty. Ustalamy niezliczoną ilość postanowień noworocznych, zamiast skoncentrować się na jednym celu i konsekwentnie go realizować. Jak to zmienić? Jak się tego nauczyć? Jak wsłuchać się w potrzeby własnej duszy i ciała? Karolina i Maciej Szaciłło w przewodniku Na szczęście. Przewodnik po świadomym życiu przez cały rok pomogą odnaleźć odpowiedzi na te pytania.

Na spotkaniu autorzy podzielą się tym, co na co dzień pomaga im być bardziej świadomym i... szczęśliwym. Dowiemy się również jakie jest powiązanie między szczęściem, a chwilą obecną. Jaką rolę w byciu wolnym i zadowolonym z życia odgrywa branie odpowiedzialności za siebie, własne emocje, ale też otaczający nas świat. Całość zakończy krótka seria pranajam (technik oddechowych) i medytacja prowadzona.

Spotkanie odbędzie się 11 stycznia o godzinie 18:00 w siedzibie Art Of Living przy ul. Słomińskiego 19 m 55 w Warszawie.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Karolina Szaciłło - dziennikarka, specjalistka od zdrowego trybu życia. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu medytacji oraz zdrowego odżywiania. Współautorka, wraz z mężem, Maciejem Szaciłło, poradników dietetycznych, koncentrujących się na zdrowym, oczyszczającym organizm jedzeniu m.in. Jedz i pracuj… nad własnym zdrowiem, Detoksy dla zdrowia i urody, Jem (to co) kocham i chudnę (Wydawnictwo Zwierciadło).

Maciej Szaciłło - popularny ekspert od zdrowego żywienia oraz ekologicznego typu życia. Wspólnie z żoną, Karoliną Szaciłło, prowadzi liczne kursy, szkolenia i warsztaty zdrowego gotowania, wyjazdowe detoksy oraz zajęcia związane z medytacją i ćwiczeniami oddechowymi. Od lat przygotowuje zdrowe potrawy dla widzów telewizji śniadaniowych. Jest współautorem licznych publikacji poświęconych zdrowiu i oczyszczaniu organizmu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze