1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Materiał partnera
  4. >
  5. Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka – sięgnij po szyte na miarę ubezpieczenie

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego dziecka – sięgnij po szyte na miarę ubezpieczenie

Fot. materiał partnera
Ubezpieczenie dziecka zapewnia kompleksową ochronę od skutków nieszczęśliwych wypadków i różnych urazów. Na rynku działają różni ubezpieczyciele, którzy oferują zróżnicowane ubezpieczenia. Każdy zainteresowany może wybrać coś dopasowanego do swoich indywidualnych potrzeb.

Ubezpieczenie dziecka powinno być „uszyte na miarę”, by jak najlepiej oddać indywidualną potrzebę zabezpieczenia. Przed podpisaniem umowy z ubezpieczycielem warto zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii.

Urazy, które są objęte ochroną ubezpieczeniową

Pierwszą istotną kwestią jest zakres ochrony ubezpieczeniowej, a więc to, jakie przypadki są objęte umową i kiedy otrzymamy odszkodowanie. Informacja na temat zakresu ochrony jest integralną częścią Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU). Lektura OWU ułatwi podjęcie właściwej decyzji. Urazy, które są objęte zakresem, wymieniane są w kilku różnych pakietach. Dzięki temu, biorąc pod uwagę nasze możliwości finansowe oraz charakter dziecka, możemy wybrać ubezpieczenie idealnie dopasowane do naszych potrzeb.

Pakiety rozszerzające ochronę ubezpieczeniową

Ubezpieczenie „szyte na miarę” obok odszkodowania za uraz dziecka pozwala również na uzyskanie szeregu innych świadczeń. Wystarczy tylko przed podpisaniem umowy z ubezpieczycielem dokładnie przeanalizować świadczenia dostępne ramach dodatków. W takich pakietach rozszerzających powinny się znaleźć m.in.:

- wizyty lekarskie w placówce medycznej lub w miejscu pobytu dziecka,

- wizyty pielęgniarki,

- pomoc psychologiczna (szczególnie przy ciężkich urazach),

- transport medyczny dziecka oraz transport leków,

- transport artykułów spożywczych do mieszkania (po ich uprzednim opłaceniu),

- konsultacje lekarzy specjalistów różnych specjalności,

- badania laboratoryjne,

- badania radiologiczne i ultrasonograficzne,

- zabiegi ambulatoryjne,

- tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny,

- świadczenia rehabilitacyjne.

To jednak nie wszystko, na co możemy liczyć w ramach ubezpieczenia dziecka! Ubezpieczyciele wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, coraz bardziej rozszerzają swoją ofertę w kwestii dodatkowych świadczeń, określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie z odszkodowaniem bez względu na miejsce, w którym wystąpił uraz

„Szyte na miarę” ubezpieczenie dla dziecka powinno zapewniać odszkodowanie bez względu na miejsce, w którym wystąpił wypadek. Często do złamań, skręceń, zwichnięć lub urazów innych narządów może dojść również wtedy, gdy dziecko przebywa za granicą. Z takim ubezpieczeniem, nawet gdy wycieczka szkolna do Hiszpanii lub rodzinne narty w Alpach skończą się urazami u dziecka, możemy liczyć na sprawną wypłatę odszkodowania. Wystarczy tylko wypełnić odpowiednie formularze i dokonać zgłoszenie do ubezpieczyciela w formie zdalnej.

Ubezpieczenie szyte na miarę w Nationale-Nederlanden – skuteczna ochrona, dopasowana do potrzeb rodziców i opiekunów

Dobór ubezpieczenia z dopasowanymi warunkami zapewnia skuteczne wsparcie w razie następstw wypadków dziecka, które często wymagają nakładu finansowego. Z takim ubezpieczeniem nie trzeba się martwić o to, że nie uzyskamy odszkodowania lub dodatkowych świadczeń po wystąpieniu określonego zdarzenia. Szyte na miarę ubezpieczenie dostępne jest np. w Nationale-Nederlanden TU. S.A. „Ubezpieczenie dziecka bez przerwy”, o którym mowa, oferuje 3 pakiety z różnym zakresem ubezpieczenia i ceną (Standard, Optimum i Premium). To ostanie zapewni szerokie wsparcie przy łagodzeniu skutków bardzo wielu urazów. Oprócz złamań, zwichnięć, skręceń, oparzeń i ran wymagających szycia wypłata odszkodowania następuje również przy jednoczesnych urazach wielu narządów. Ubezpieczenie w Nationale-Nederlanden TU S.A. zapewnia także szeroki zakres świadczeń w zaawansowanych pakietach. Czy wiesz, że przy skorzystaniu z zaawansowanych pakietów dostępnych w ramach ubezpieczenia dodatkowego w Nationale-Nederlanden TU S.A., uzyskasz zwrot niektórych kosztów wycieczki, w której dziecko nie mogło uczestniczyć ze względu na wypadek? Ciekawą opcją dostępną w ramach ubezpieczenia dodatkowego w Nationale-Nederlanden TU S.A. jest również organizacja imprezy urodzinowej dziecka na koszt ubezpieczyciela (obejmująca np. rezerwację pomieszczeń i ich dekorację, DJ-a, catering i transport gości), jeśli dziecko było długo hospitalizowane i w tym okresie przypadały jego urodziny.

Wymieniona umowa ubezpieczenia dostępna jest Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Szczegółowe informacje na temat wymienionej umowy znajdują się w: Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Dziecka Bez przerwy. Wszystkie powyższe dokumenty dostępne są na https://www.nn.pl/dla-ciebie/ubezpieczenie-dziecka.html Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.; ul. Topiel 12, 00-342 Warszawa; tel. +48 22 522 71 24, fax +48 22 522 11 11, www.nn.pl; Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy; XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000647311, NIP: 525-26-85-595; Kapitał zakładowy – 28 500 000 zł, wpłacony w całości. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze