1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Lekko Festiwal na łonie natury. Zagrają m.in. Brodka, Rojek i Bitamina

The Dumplings, Ralph Kaminski, Artur Rojek (Fot. Dawid Grzelak, materiały prasowe)
The Dumplings, Ralph Kaminski, Artur Rojek (Fot. Dawid Grzelak, materiały prasowe)
Najlepsza polska muzyka, z dala od zgiełku miasta, niespieszny czas spędzony z rodziną i przyjaciółmi. Julia Wieniawa, Artur Rojek, Ralph Kaminski, Bitamina, Brodka, The Dumplings, Jucho, Miętha, Ars Latrans Orchestra, Zalia, Luna i Lor to artyści, z którymi będzie się można spotkać już 8 i 9 lipca podczas drugiej edycji Lekko Festiwal w klimatycznym Cicha 23 Event Place w Markach koło Warszawy.

to połączenie dźwięków muzyki przeplatanych odgłosami natury, możliwość złapania oddechu od zabieganego, rozgrzanego lipcowym słońcem miasta. To zaproszenie do przestrzeni, w której urocze otoczenie sprawia, że czas płynie wolniej, a rozmowy z przyjaciółmi nie mają końca. Czas spędzony w otoczeniu najbliższych umilają polscy artyści zapraszający do tańca i pozwalający na chwilę zadumy. W te dwa lipcowe dni będzie się można poczuć naprawdę lekko.

Cicha 23 (Fot. materiały prasowe)

Ogromne tereny zielone, dwie zrewitalizowane stajnie, a wszystko otoczone lasem. Idea Cichej 23 łączy koncepcję zero waste z chęcią stworzenia miejsca, w którym swobodnie chce się spędzać wolny czas. Na festiwalowiczów czeka więc liryczny, klimatyczny oraz taneczny weekend, który upłynie przy dźwiękach muzyki granej przez znakomitych polskich artystów i artystki. Wszystko w otoczeniu piękna przyrody i ciepła wakacyjnych dni.

Organizatorem wydarzenia jest Good Taste Production. Sponsorem Lekko Festiwalu jest Porsche Centrum Warszawa. Partner wydarzenia to Cicha 23 Event Place, a patronami medialnym są Zwierciadło i Chillizet.

Bilety w cenie 269 zł (karnet) i 179 zł (jednodniowe) są jeszcze dostępne na stronie festiwalu wraz z programem wydarzenia.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze