1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Kolagen naprawdę działa na cellulit!

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
O cellulicie powiedziano już wiele. Mimo to temat powraca każdego lata. Nic dziwnego, bo jak mówią statystyki przypadłość ta dotyka 90 procent kobiet. Co robić? Pokochać, zaakceptować, mówią niektórzy. Jest też druga droga: zdrowa dieta, więcej ruchu, masaż, szczotkowanie, dobra pielęgnacja. To nie jest tak trudne, jak się wydaje. Osiągnięcie wymarzonych rezultatów może znacząco przyspieszyć dodanie kolagenu do codziennej diety.

Kwestia estetyki

Cellulit nic sobie nie robi z równouprawnienia płci. Na męskiej skórze pojawia się rzadziej, preferuje tę cieńszą, kobiecą. Powstaje na skutek zaburzeń krążenia oraz zaburzeń metabolicznych w podskórnej tkance tłuszczowej. Czynniki sprzyjające jego powstawaniu mogą być różne np. zła dieta, zaburzenia hormonalne, czy też uwarunkowania środowiskowe jak np. siedzący tryb życia. Cellulit to problem estetyczny – tkanka tłuszczowa tworzy nierówności na skórze, przyczyniając się do powstawania charakterystycznych „dołków” i „grudek”. W zależności od stopnia zaawansowania skórka pomarańczowa może być widoczna gołym okiem lub dostrzegalna dopiero po ściśnięciu fałdu skóry. Tworzy się najczęściej na udach, pośladkach i brzuchu. Choć często taki nierówny wygląd skóry uważany jest za coś normalnego i niegroźnego dla zdrowia, to jednak dla wielu osób stanowi źródło kompleksów i dyskomfortu. Coraz więcej osób szuka skutecznych sposobów na pozbycie się cellulitu.

(Fot. materiały partnera)

Cellulit. Można z nim wygrać

Cellulit lubi leniuchować, jest typowym kanapowcem. Nie lubi za to wysiłku – treningi, ćwiczenia, ale też szczotkowanie ciała, masaż, zabiegi kosmetyczne przynoszą zaskakująco dobre rezultaty. Szczególnie jeśli jesteśmy w stanie porzucić fast foody na rzecz większej ilości warzyw i w końcu zacząć pić odpowiednią ilość wody (1,5 litra dziennie to absolutne minimum). Niezależnie od przyczyn powstawania cellulitu, ostatecznie to uszkodzenie tkanki łącznej między komórkami tłuszczowymi, utrata jędrności skóry i pogorszenie mikrokrążenia powodują powstanie nieestetycznych „górek i dołków”. I tu do gry wchodzi nasz bohater – kolagen. To on odpowiada za kondycję skóry i jej odporność na uszkodzenia.

Kolagen skromny bohater

Kolagen, jako główne białko strukturalne skóry wzmacnia tkankę łączną oraz poprawia jej gęstość i elastyczność, przyczyniając się do zmniejszenia widoczności cellulitu. Kolagen działa również jako naturalne nawilżenie, dzięki czemu skóra staje się bardziej gładka i jędrna. Suplementacja zhydrolizowanymi peptydami kolagenowymi powoduje znaczną poprawę wyglądu skóry i wygładzenie cellulitu. Te niewielkie cząsteczki są wchłaniane przez układ trawienny, a stamtąd trafiają między innymi do podskórnej tkanki łącznej, by ją wzmocnić. Pobudzają również metabolizm w warstwie skóry właściwej, co oznacza, że ​​powstaje więcej nowych komórek, co pomaga naprawić istniejące uszkodzenia i zmniejszyć prawdopodobieństwo przyszłych szkód.

Norweska marka Oslo Skin Lab stworzyła suplement kolagenowy The Solution™, w którego składzie znajduje się tylko jeden składnik: peptydy kolagenowe typu 1. Nie ma w nim zatem żadnych dodatków, tłuszczy i węglowodanów, a do tego nie ma smaku, ani zapachu, co pozwala dodać go do każdego napoju lub potrawy, jeszcze bardziej upraszczając jego regularne stosowanie.

(Fot. materiały partnera)

Efekty stosowania kolagenu na zmniejszenie cellulitu

Podobnie jak w wielu innych przypadkach, pozytywne efekty stosowania kuracji kolagenowej będą się nasilać z czasem. Codzienne spożywanie kolagenu The Solution™ wpłynie na poprawę stanu Twojej skóry już w ciągu pierwszych sześciu – ośmiu tygodni, a po sześciu miesiącach będziesz mogła cieszyć się imponującymi rezultatami jego działania. To nie są puste obietnice. Marka Oslo Skin Lab poddała swój produkt wielokrotnym testom oraz badaniom klinicznym potwierdzającym jego skuteczność.
W 2015 roku na grupie 105 kobiet (w wieku od 24 do 50 l.) przetestowano go w podwójnie ślepym, kontrolowanym teście placebo. Wyniki tych badań jednoznacznie dowiodły, że regularne stosowanie The Solution™ przez okres 6 miesięcy poskutkowało znaczącą poprawą stanu skóry u kobiet z cellulitem. Stopień widoczności pomarańczowej skórki zmniejszył się, a gęstość skóry na udach poprawiła.

Terapeutka skóry i dyrektorka generalna Oslo Skin Care Clinic, Anne Berit Eide, potwierdza, że klientki zauważają ogólną poprawę stanu skóry całego ciała, a przeprowadzane skany skóry potwierdzają wzmocnienie jej elastyczności. Skuteczne działanie The Solution™ doceniły już kobiety w 11 krajach na całym świecie, w tym również Polki. Polecają go kobiety stawiające na świadome i kompleksowe dbanie o siebie, specjalistki branży beauty, znane i cenione aktorki i influencerki.

Prosta kuracja dla pięknej skóry

Kobiety wybierają suplement kolagenowy od Oslo Skin Lab nie tylko ze względu na to, jak wpływa na poprawę wyglądu ich skóry, ale również ze względu na wygodę jego stosowania. Marka zadbała również o to, aby sposób użycia i zakupu The Solution™ były tak proste, aby z łatwością wpleść je do prowadzonego przez siebie trybu życia.

Codzienna dawka kolagenu jest zamknięta w niewielkiej saszetce, którą możesz wrzucić do podręcznej torebki i nie martwić się, że zapomnisz o systematycznej suplementacji. Proszek nie ma smaku, ani zapachu i łatwo się rozpuszcza, co sprawia, że możesz go dodać dosłownie do wszystkiego, nie martwiąc się, że wpłynie na walory smakowe.

Dzięki możliwości zamówienia produktu w systemie subskrypcyjnym nie musisz pamiętać o comiesięcznym zakupie, a dodatkowo zyskujesz 30% zniżki na każde opakowanie. Subskrypcję możesz rozpocząć i zakończyć w każdej chwili – bez deklaracji czasowej. Jeśli natomiast chcesz go tylko przetestować – skorzystaj z możliwości jednorazowego zamówienia. Dbaj o siebie tak, jak czujesz.

(Fot. materiały partnera)

Specjalne dla czytelniczek Zwierciadła, marka Oslo Skin Lab przygotowała ofertę specjalną – 50% zniżki na pierwsze opakowanie w Klubie Oslo Skin Lab.

Przetestuj i przekonaj się na własnej skórze, jak gęsta, elastyczna i jędrna może znów być.

Więcej na temat bioaktywnego kolagenu The Solution i oferty specjalnej dowiesz się tutaj.

Współpraca reklamowa

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze