1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Barrakuz dla Reserved, czyli… #ReservedForLove

Barrakuz dla Reserved, czyli… #ReservedForLove

Zobacz galerię 6 Zdjęć
W tym sezonie Reserved  komunikuje swoje walentykowe propozycje w niezwykle artystyczny sposób. Zamiast oczywistych serduszek – efektowne kolaże na różowym tle stworzone przez utalentowaną polską artystkę. Kampania skupia się głównie wokół bardzo kobiecej bielizny i akcesoriów, które będą doskonałym uzupełnieniem wiosennych stylizacji.

Barrakuz, czyli Beata Śliwińska, po raz kolejny łączy siły z Reserved. Tym razem zaprojektowała najnowszą kampanię #ReservedForLove.

Tegoroczna walentynkowa kampania jest zupełnie inna niż poprzednie. W roli głównej - key visual zawierający zestaw obrazów, które w graficzny sposób pokazują kolekcję bielizny i akcesoriów dla kobiet. Do stworzenia imponujących grafik, oprócz samych ubrań i dodatków, zostały wykorzystane m.in. ręcznie zrobione laurki miłosne z końca XIX wieku. Na zdjęciach z kampanii pojawiły się także fragmenty paryskich rzeźb. Projekt Barrakuz i Reserved jest utrzymany w technice kolażu trójwymiarowego. W zamyśle artystka chciała skupić się na estetyczności, bliskości i wysublimowanym charakterze kolaży.

Kampania #ReservedForLove to nie tylko wspomniane grafiki. W sieci pojawiły się również krótkie filmiki w ciekawy sposób przedstawiające stworzone przez Barrakuz kolaże. Autorem animacji jest Bartek Szadurski.

W kampanii zaprezentowano bieliznę z najnowszej kolekcji oraz pasujące do niej akcesoria. Nie brakuje koronek, bardzo modnych satynowych szlafroczków oraz basicowej bielizny w super kobiecym wydaniu. Krótko mówiąc – oto wszystko to, co przyda się do stworzenia walentynkowej stylizacji!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze