1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Moda na wyprzedaże

123RF.com
123RF.com
3, 2, 1 start! Zaczęły się wyprzedaże! Jak najlepiej się do nich przygotować? Na pewno należy mieć czas. Warto też mieć listę (na papierze lub w głowie) czego nam potrzeba.

Będzie nam łatwiej wyselekcjonować sklepy, do których powinniśmy zajrzeć. Ułatwieniem jest też internet- możemy np. na stronie Zary zobaczyć o ile została przeceniona upatrzona przez nas sukienka.

Najlepiej na wyprzedaże udać się rano, zaraz po otwarciu wybranego sklepu/butiku- popołudniami bywa tam już okropny bałagan. Poza tym, rano teoretycznie powinno być mniej ludzi. Warto być po śniadaniu żeby nic (głód) nas nie rozpraszało. Dobrze też przeznaczyć na zakupy np. 2h (mieć ograniczony czas),bo inaczej możemy spędzić cały dzień w centrum handlowym, nie znaleźć nic godnego uwagi, a w końcu kupić cokolwiek żeby nie wyjść z niczym...

Co warto kupować na wyprzedażach? Zawsze warto szukać rzeczy tzw. bazowych, dobrej jakości, np. tanktopy, rozpinane sweterki, bluzy z kapturem, białe koszule. bielizna, leginsy. Warto też poszukać czegoś luksusowego,np. czegoś kaszmirowego, z dobrego gatunkowo jedwabiu- takie rzeczy będą nam długo słuzyły.

Ja na wyprzedażach zawsze szukam też butów- ponadczasowe oficerki (jeszcze kilka zimniejszych miesięcy przed nami), baleriny (na wiosnę i lato- czarne lub beżowe zawsze się przydadzą).  Warto tez szukać torebek lub pasków.

Ja wole chodzić w pojedynkę, ale druga osoba może się przydać do np. stania w kolejce do przymierzalni lub kasy. Lepiej nie zabierać dzieci.

Ruszajmy!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze