1. Zwierciadlo.pl
 2. >
 3. Moda i uroda
 4. >
 5. LUMEA - gładkie nogi przez całe lato

LUMEA - gładkie nogi przez całe lato

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Jakie trzy życzenia związane ze swoim wyglądem najczęściej wymieniają kobiety? Szczuplejsze uda, dłuższe rzęsy, brak konieczności ciągłego martwienia się linią bikini? Aby odpowiedzieć na to pytanie, wystarczy wyobrazić sobie swobodę i komfort noszenia dowolnych ubrań bez potrzeby sprawdzania, czy w niedawno depilowanych miejscach nie odrosły już włoski. Na szczęście taka swoboda wkrótce będzie powszechnie dostępna – dzięki firmie Philips i jej nowemu produktowi z technologią IPL (Intense Pulsed Light – intensywne światło pulsacyjne) do użytku domowego, który na zawsze odmieni oblicze kobiecej depilacji, gwarantując idealnie gładką skórę każdego dnia.

To się nazywa technologia w służbie kobiety! Na to czekałyśmy! Urządzenie firmy Philips – LUMEA pozwala na długotrwałe (nawet do 6 tygodni – zależy od indywidualnej szybkości wzrostu włosa) pozbycie się włosów dzięki emisji światła. Jest proste w użyciu, bezprzewodowe i każda z nas szybko opanuje zasady jego działania. Nie wymaga wymiany lamp, dzięki czemu jednorazowy zakup służy nam przez lata. Dzięki pięciu regulowanym ustawieniom siły światła można dostosować zabieg LUMEA do odcienia skóry i owłosienia na ciele. LUMEA ma też wbudowany mechanizm, dzięki któremu skóra jest maksymalnie chroniona. Nigdy jeszcze depilacja nóg czy okolic bikini nie była taka prosta i bezpieczna.

 PHILIPS – depilacja XXI w. | JAK DZIAŁA LUMEA?

 • Philips Lumea 1Urządzenie emituje delikatne, rozproszone i niejednorodne światło.
 • Zawarta we włosach melanina absorbuje pulsy światła, które uszkadzają mieszki włosowe.
 • Podczas każdego zabiegu mieszki włosowe wchodzą coraz bardziej w fazę „wyłączenia się”, czyli usypiania.
 • W konsekwencji włosy w naturalny sposób wypadają, a wzrost nowych zostaje zatrzymany.
 • Aby zachowac efekty depilacji i zapobiec odrastaniu włosów zabieg powinien być powtarzany regularnie. Początkowo co tydzień albo co 2 tyg, a następnie co 4 – 6 tygodni, aż do momentu, w którym zauważymy brak odrastających włosków. Taką serię zabiegów powtarzamy 2 razy do roku, aby utrzymać jedwabiście gładką skórę.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
 • Polecane
 • Popularne
 • Najnowsze