fbpx

Anji Rubik dla Mohito

Mixer Fashion: zdobądź miejską dżunglę!
Mixer lato 2013

Anja Rubik – ikona modelingu, której zdjęcia systematycznie pojawiają się w sesjach

dla najważniejszych edycji magazynów Vogue, Elle i Harper’s Bazaar – od lat inspiruje

kobiety na całym świecie. Teraz naśladowanie jej stylu stanie się jeszcze prostsze. Modelka

postanowiła zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem i specjalnie dla Mohito stworzyła

swoją pierwszą pełną kolekcję ubrań i akcesoriów. To bez wątpienia jedna z najbardziej

wyczekiwanych kolaboracji tego roku.
Kolekcja Anji Rubik dla Mohito stanowi doskonałe odzwierciedlenie stylu, do jakiego modelka zdążyła przyzwyczaić swoich fanów. Połączenie miejskiej nonszalancji z autorską interpretacją najświeższych trendów zaowocowało powstaniem Exclusive Collection – limitowanej linii, która w sprzedaży pojawi się już 14 listopada.

Sama Anja o swojej kolekcji mówi:

Bardziej niż kolekcję w tradycyjnym znaczeniu, chciałam pokazać zestaw ikonowych, wyprzedzających trendy basic’ów . Zaprojektowałam kolekcję ready-to-wear wraz z akcesoriami, które moim zdaniem każda kobieta powinna mieć w swojej garderobie: wyrafinowaną i szykowną.

Każdy projekt można dowolnie zestawiać z innymi, nakładać na siebie warstwowo, kreując w ten sposób nonszalancki mix klasyki i nowoczesności. Wszystkie projekty odnoszą się do stylu, jaki prezentuję na co dzień, oraz stanowią moją własną interpretację topowych trendów sezonu. Od eleganckich, poprzez oversizowe i minimalistyczne kroje, do mocnych akcentów w postaci srebra i długich frędzli – cała kolekcja emanuje kobiecością, która w tym wydaniu jest po prostu cool i sexy.

Moim celem było stworzenie zestawu pełnego szykownych, a przy tym uniwersalnych ubrań i akcesoriów, stanowiących kwintesencję mojego stylu. W ten sposób powstał wyjątkowy mix, który każda kobieta może śmiało nosić nie tylko w tym, ale także w nadchodzących sezonach.

Kolekcję promuje sesja zdjęciowa autorstwa Paoli Kudacki mającej na swoim koncie dziesiątki editoriali oraz kampanie dla takich marek jak YSL, Max Mara czy Giuseppe Zanotti. Zdjęcia zostały wykonane w dwóch sceneriach w Nowym Jorku: na dachu jednego z wieżowców oraz w studiu zdjęciowym. Za koncepcję artystyczną, a także wszystkie widoczne w sesji stylizacje, odpowiada sama Anja Rubik.

Premierę sprzedaży Anja Rubik Exclusive Collection poprzedzi spektakularny pokaz z udziałem gwiazdy, który odbędzie się 6 listopada w Warszawie. Wyprodukowany na światowym poziomie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii ma szansę stać sie jednym z najbardziej widowiskowych show w historii polskiej mody.